2703
2553
عنوان

خیانت

| مشاهده متن کامل بحث + 623 بازدید | 59 پست
می خواستم بگم مست باشه حتما سوتی میده ، یا تعقیبش کن ، اگه بفهمی باید ازش جدا بشی یعنی میشی اگه باشی ...

ببین باید بهش ثابت کنم تا حالش جا بیاد چون همش ب من بری میکنه توهین میکنه هیلی ادعاش میشه

باید ثابت بشه ک خیانت کرده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اول بگو قصدت طلاق گرفتنه یا موندن.... اگه نمیخوای طلاق بگیری سعی نکن بروش بیاری چون خودت ضایع می ...

راه اخر خوبه

فقط نمیتونم مدرک جمع کنم 

حواسش خیلی جمعه 

گوشیشم در دسترس نمیزاره بعدم همرو پاک میکنه 

راه اخر خوبه فقط نمیتونم مدرک جمع کنم  حواسش خیلی جمعه  گوشیشم در دسترس نمیزاره بعدم هم ...

تعقیبش کن عزیزم...

بایه خط تازه تلگرامشو هک کن از همه چیز اسکرین شات بگیر

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
2456
مطمینم خیانت کرده  چجوری زنگ بزنم دختره؟

با گوشی شوهرت زنگ بزن که جواب بده

هر لحظه هم که ثابت شد وقتتو تلف نکن برو که بیاد منت کشی با شرط و شروطی برگرد

اشتباه من رو تکرارنکن

پیج خوشمزه من @angel__dessert
با گوشی شوهرت زنگ بزن که جواب بده هر لحظه هم که ثابت شد وقتتو تلف نکن برو که بیاد منت کشی با شرط و ...

واسه تو چجوری بود؟

میشه دقیق بگی چیکار کنم؟

الان گوشی شوهرمو بگیرم زنگ بزنم دختره بگم چی؟

2714
خب بعد ب شوهرم نمیگه؟

با طناب پوسیده خانومای نینی سایتی که زندگی خودشونم خراب و ویرانه نرو تو چاه  

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   
چجوری با یه خط دیگه تلگ...رامش هک کنم؟؟؟

یه خط بگیر سعی کن بنام خودتم نباشه..

بنداز روگوشیت بعد باشماره شوهرت تلگر...ام نصب کن یه کد اس ام اس میشه به گوشی همسرت کد رو وارد کن وسریع پاکش کن نباید شوهرت بفهمه ها...

بخاطراین گفتم سیم جدید بگیر چون که تمام مخاطبینت میره توگوشی شوهرت اگه سیم کارتت مخاطب نداشته باشه نمیفهمه ..

میتونی هم مخاطبینتو همشو اول پاک کنی..

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
واسه تو چجوری بود؟ میشه دقیق بگی چیکار کنم؟ الان گوشی شوهرمو بگیرم زنگ بزنم دختره بگم چی؟

برا من که شک کرده بودم حدود یکسال طول کشید که مچش رو گرفتم و دیگه نتونست حاشا کنه

قبلش هر چی میگفتم زیر بار نمیرفت اما یکروز چتاشون رو پاک نکرده بود گرفتنش افتاد غلط کردن و کات کرد

منم راحت گذشت کردم نه قهر نه شرط هیچ

بار دوم چند ماه بعد مچش گرفتم با یکی دیگه باز به غلط افتاد و گذشتم

اما کم کم دیدم کات نکرده و ادامه منم هر بار کلی دعوا اما اون پرروتر و گستاخ تر

الان چهار ساله زیر ابی می‌ره من هشت ماهه که زندگیم افتضاح شده دیگه مثل سابق نیس که هم خیانت میکرد هم برا من کم نمی‌داشت الان حسابی بمن توهین و تحقیر و ناسزا میگه

میگه بی حق و حقوق باید بری از زندگیم هشت ماهه همش دعوا و جنگ اقامت دوقورت و نیمشم باقی

دیگه بریدم خونه بابامم با یک بچه مهرم گذاشتم اجرا قصدم جدایی‌

پیج خوشمزه من @angel__dessert
نمیدونی قیمتاش چجوریه؟

نه تا حار نخریدم ولی دیدم از سیصد چهارصد هست تا چند میلیون ،باید بپرسی تا چند ساعت می تونه صدا ضبط کنه  ، هر چه قایل ضبط صداش بیشت. باشه بهتره ،حالا من دقیق نمین از خود ف کشنده ها بپرسی بهتر راهنمایی می کن. از فروشگاههای که وسایل جانبی کامپیوتر می فروشن بخر

2706