عنوان

خیانت

623 بازدید | 59 پست

خانما توروخدا بیاید حالم خوب نیس هیچ کسم نیس باهاش حرف بزنم...

دیشب مطمین شدم شوهرم بهم خیانت میکنه

شماره دخترو برداشتم از تو گوشیش اما نمیدومم چیکار کنم 

دیشب بجای ک کنار من باشه رفته بود بیرون با دوستش بعد امد خونه من گوشیش چک کردم یه شماره بود ک اخرین بار ساعت یک بهش زنگ زده بود شماره برداشتم زدم تو گوشیم دختر بود

دنیا رو سرم خراب شد

بگید چیکار کنم

باهاش حرف بزنم؟

زنگ بزنم دختره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اینا احتمالات درست یا غلط اول مطمعن شو بعد

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!

زنگ بزن به دختره خودتو خواهر همسرت معرفی کن بگو فلانی گفته میخام با دوست رخترم اشنا بشی باهاش از سر دوستی وارد شو ببین رابطه شون تا چه حد پیش رفته . یا اصلا شاید رابطه ی در کار نبوده

خدایا مرسی که دخترمو بهم دادی تا یادم نره همیشه بگم شکرت🙏🙏🙏🙏 هروقت نی نی چهل روزه یا خانوم باردهر میبینم تا چند ساعت از ترس میلرزم .. تیکر تولد یک سالگی پرنسسمه... و تا ابد دیگه بچه نمیخام😕😕😕
اینا احتمالات درست یا غلط اول مطمعن شو بعد

تاپیکای قبلم بخون شک داشتم ولی الان مطمینم

البته نفهمیدم اون زنگ زده بود یا این ب اون زنگ زده بود ساعت ۱ شب 

چجوری مطمین شم؟

زنگ بزن به دختره خودتو خواهر همسرت معرفی کن بگو فلانی گفته میخام با دوست رخترم اشنا بشی باهاش از سر ...

احتمالا یه سه سالم از شوهرم بزرگتره 

متولد ۶۴ هس احتمالا 

تاپیکای قبلم بخون شک داشتم ولی الان مطمینم البته نفهمیدم اون زنگ زده بود یا این ب اون زنگ زده بود س ...

جز چک کردن گوشی و کنترلش راهی نیست ولی بهتره به روی خودت نیاری تا کامل جریانو بفهمی

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!
جز چک کردن گوشی و کنترلش راهی نیست ولی بهتره به روی خودت نیاری تا کامل جریانو بفهمی

حالم خیلی بده خیلی 

فقط دلداریم بدین راهنماییم کنیدچ

چجوری بفهمم

2706