2726

ایشالا سال دیگه برسید بهش خودم اینکه کارم از دست ندم ای خدا خواهش 😔😔😔

✔قلب من این چنین آسان نمیلرزید                               عشقت اما به غم هایش نمی ارزید                             دنیا را بردی همراهت به نابودی                                   دنیا غم شد مگر تو چند نفر بودی ⚠⚠⚠⚠       

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من انقد ارزو دارم و هیچکدوم براورده نشدن دیگه ناامیدم😔

عزیزم خدا نکنه ناامید بشی امیدوارم ب تمام ارزوهاتبرسی 

✔قلب من این چنین آسان نمیلرزید                               عشقت اما به غم هایش نمی ارزید                             دنیا را بردی همراهت به نابودی                                   دنیا غم شد مگر تو چند نفر بودی ⚠⚠⚠⚠       
نی نی دار نشدم  

امیدوارم ۹۸ سال رسیدن ب آرزوت باشه

خانوما لحظه ی سال تحویل دعا برای ظهور و سلامتی امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف یادتون نره

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏
2706