2726

راستش خودم اهل تلافی نبودم . هرسال کادو میگرفتم ولی امسال نگرفتم . حرفای خودشو به خودش بر گردوندم و دقیقا کارای خودشو تکرار کردم .  امروز صبح دوباره بیدار  شد گفتم برو پیراهنتو بخر بیا . گفت خودت برو بگیر تا توهستی چرا من . منم گفتم اونوقت به چه علت باید بگیرم . اونم عصبی شد . و دو سه تا حرف دیگه . بحث کردیم کوتاه بود ولی خیلی ناراحت شد . الانم با دوستاش رفته بازار . خودمم ناراحتم . حس خوبی ندارم

حسبی الله لا اله الا هو علیه توکلت و هو رب العرش العظیم 

من کادو ک ندادم مث خودشم سر شب دعوا راه انداختم بعد آشتی کردم😁

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

اوقات خودتونو چرا تلخ میکنین خب میرفتی واسش میخریدی یا دوتایی میرفتین😊

روغن نارگیل اگ واس موی سر خوب بود موهای خود نارگیل اینجوری نبود  ولامثل پشم بُـــز   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ولی باهم رفتیم خرید براش لباس عید خریدیم

گفتم اینم کادوت😁

میگه از جیب خودم😞

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
2728
اوقات خودتونو چرا تلخ میکنین خب میرفتی واسش میخریدی یا دوتایی میرفتین😊

اره دقیقا گفت نمی خری مهم نیست اول صبحی اعصاب منو بهم نریز و دعوا راه ننداز . راستش دلم از جای دیگه پر بود . چون با دوستاش داشت میرفت بازار . تلخ صحبت کردم

ای ناقلا

😁😁😎

منم نخریدم 

شوهرم بی کارشده نشسته توی خونه 

ازش متنفرمممم 

کارشو ول کرده 

بدبخت 

این ادم کادو باید بگیره؟؟؟؟

روز زن هم به من کادو نداد

کاربر قدیمی هستم .(آفتاب)😊کارهای تم تولد انجام میدم.از 1388اینجام
اره دقیقا گفت نمی خری مهم نیست اول صبحی اعصاب منو بهم نریز و دعوا راه ننداز . راستش دلم از جای دیگه ...

شب عیده اینکارو رو چرا میکنین😅الان زنگ بزن بهش از دلش در بیار بگو اگ خودت پسند نکردی بیا تا باهم بریم 

روغن نارگیل اگ واس موی سر خوب بود موهای خود نارگیل اینجوری نبود  ولامثل پشم بُـــز   
اره دقیقا گفت نمی خری مهم نیست اول صبحی اعصاب منو بهم نریز و دعوا راه ننداز . راستش دلم از جای دیگه ...

من میفهممت عزیزم 

از دست این موجوداتتتت جوراب بوگندو

کاربر قدیمی هستم .(آفتاب)😊کارهای تم تولد انجام میدم.از 1388اینجام

کار خوبی کردی.

من فقط  تبریک گفتم. که خیلی خوشحال شد. خودش روززن حتی یه تبریک نگفت. فقط به اجبار من روز مادر شیرینی برای مادرا خریدیم.

امسال برای پدرا هم چیزی نخریدیم فقط تبریک گفتیم.

رفتیم خونه پدرشوهر دست خالی.

واقعا به من ربطی نداره. چون پدرشوهر م و مادرشوهرم حتی تولدم نیومدن یه سر بزنن 

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷
من میفهممت عزیزم  از دست این موجوداتتتت جوراب بوگندو

😂😂😂😂 نه خداییش من از بهداشتش کاملا راضیم . از لباس پوشیدن و تمیز نگه داشتن لباساش . فقط با کسی رفته بازار که من ازش خوشم نمیاد مرتیکه زن باز

2706