2733
2734
عنوان

آخرین ساعتای امسال و استرس 😧

250 بازدید | 13 پست

وای بچه ها استرس دارم اونم از نوع اسیدی

نمیدونم چرا انگار کللللی کار دارم درعین حال نمیدونمم چیکار کنم

استرس عید دیدنیو اینارم دارم یعنی چی میشه خدا کنه بحثمون نشه سر این موضوع

وای ما سال اولمونه یهو نگه سال تحویل بریم پایین پیش پدرشوهر مادرشوهرم

اوووفف سیزده بدر با کدوم طرف بریمممم

چقدر بدم میاد از این ایام(فقطم به خاطر همین مسائل)

سرنوشتت فقط و فقط دست خودته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خخخ منم بدم میاد از عید ولی این مسائل رو حل کردم یه سال با خانواده من میریم یه سال با خانواده شوهر.تمااااام

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 
2731

عزيزم ميتوني حتي تا لحظه سال تحويل پايين باشي ولي اون لحظه بگو دوست دارم سر هفت سين خودمون باشيم. اين لحظه برام لذت بخش و هيجان انگيزه  ، بگين يه دقيقه ميريم سال تحويل شد ميايم. با خنده و شوخي و ... 

بعد از اینکه سال تحویل شد که باید برید تبریک بگید منم سال اولمه استرس نداشته باش خیلی شیک و آراسته برو با لبخند و خیلی خوش برخورد 

باز پدر مادرشو آدم دیده اوکی تره خاله و عموش اینارو من ندیدم کلا استرس اون رو دارم

فقط سازش والسلام من الان من الان 7ساله عروسی کردم باور میکنی مناسبتها رو اکثرا با مادرشوهرمینا بودم؟؟؟

البته اینم بگم با اونام خوشمیگذره ولی خب همیشه دلم میخواسته با مادرم اینا باشم 

از نظر من عیبی نداره فقط بحث و دعوا نباشه

2738

ناراحتی نداره با هم قرار بزارین سال تحویل خونه خودتون باشین یا سیزده بدر ی سال اینور ی سال اوتور

این استرسای اخر ین ساعاتم طبیعیه منم ی عالمه کار دارم استرسم دارم ی جور دلشوره

عادی باش امسال سال. دومه منه سال اول یه اشتباهی کردم با مادر شوهرم تا خونه همسایه رفتم. الان میخوام فقط خدنه درجه یکها واقعا فک کردن به خاطر عیدی میرم اونحا

دخترم. زمانی که فکرش رو هم نمیکردم اومدی تو زندگیم از وقتی اومدی خونمون چراغش روشنتره 

منم تو دوران عقد و سال اول زندگی اینجوری بودم ولی الان ک سال دومه بعد عروسیمه و طی جریانات زندگی فهمیدم این مسائل پشیزی ارزش نداره مهم ارامش خودم و شوهرمه و اینک یاد بگیرم با هر وسی ک هستم و هر جا ک هستم اروم باشم و لذت ببرم

از الان جبهه گرفتیاا اینطوری ممکنه دعواتون بشه بیخیال باش هر چی گفت قبول کن چه فرقی میکنه سیزده با کدوم ور باشی امسال با اونا سال بعد با خانواده خودت

کلا تجربه ی من میگه با لج چیزی بدست نمیاری انشاالله سال خوبی داشته باشین💜

پیج پسر کوچولوم  roham_asadiii

ماهم ١٠سال تو يه ساختمون بوديم ولي باهم صحبت كرديم بهش گفتم سال تحويل هارو خونه خودمون باشيم سفره مون خالي نمونه دعا بخونيم واسه بركت خونمون بعد تحويل سال هم ميريم خونه پدرت عيد ديدني من گفتم اون هم قبول كرد هر سال خونه خودمون بوديم ١٣بدر وشب چله هم توافق كرديم يك سال باخانوا ه من يك سال با خانواده اون اگه گفت امسال با مال من بگو باشه اوقات تلخي نكن بگو پس سال بعدش با خانواده من

منو پسرام