2737
2734

من دارم ی مدت میزدم

اول اینکه هیچ فرقی نکرد

بعدم احساس میکنم صورتم لک اورد 

بعد چند بار زدن

بازم شاید ماسک ذغال من بد بوده

نامت را هر چه میخواهند بگذارند، تو برای من معجزه ای، خدای مهربونم چطوری شکر کنم ک لایق این لحظه ها باشه، شکررررر برای معجزه ات

اصلا طبق اون تبلیغی که میکنن نیست

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

من زدم بعد سونا صورتم مث لبو شد تا یه ساعت اینقد میترسیدم خوب نشه 

ولی بعد یه ساعت صورتم مث آینه شد البته من چون رفتم سوتا بیشتر اینجوری شد

خودم لذت میبردم نگاش میکردم 

منتظر اتفاقات خوبم 
2738

برای تهیه انواع ماسک صورت به فروشگاه رنگدونه سر بزنید.

در فروشگاه رنگدونه محصولات مراقبتی پوست و مو از برند هایی مثل بایوآکوا و بریلی و لانبنا با قیمت مناسب در دسترس شما هست.

همینطور در مجله زیبایی رنگدونه مقالات ترجمه شده در باره زیبایی و مراقبت پوست از منابع معتبر به رایگان در اختیار شما قرار داره.

https://rangdoneh.com/