2726
عنوان

بچه ها انقدر حرص خوردم از دست شوهرم دارم میترکم

| مشاهده متن کامل بحث + 710 بازدید | 50 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
😭😭😭 به سختی میتونم خودمو کنترل کنم

نه عزیزم اصلا اینکارو نکن ، زندگی کوتاهه گلم ، آخه چرا سر یه مسئله خیلی جزیی زندگی رو برای خودت بد جلوه میدی ، حالا مگه چی شده ؟ باید از لحظه لحظه تعطیلات استفاده کنی ، شما که دارید میرید مسافرت باید از هر لحظش لذت ببری ، باهاش مهربون باش اصلنم حرص نخور گلم سال خوبی داشته باشی

وای تورو خدا اینجوری نباش باور کن الان فشارم بالاست از دستش واقعا حرص بده،دست خودمم نیست

ببین شوهرتو عوض نمیشه فقط تو حرص میخوری.هر وقت یاد کاراش افتادی هی بگو حرص بخورم که چی .پوستم چروک بشه.همین گوشی رو دستت بگیر اصلا متوجه نمیشی زمان چطور میگذره

چالش پاییزی بامدادخمار🍁🍁🍁🍁🍁وزن شروع 60450     وزن پایان چالش 56
😭😭😭 به سختی میتونم خودمو کنترل کنم

اااروووم باش عزیزم 

حالا یک ساعت این ور اون ور اتفاقی ننیوفته 

میرین سفر و خوش میگذره 

پاشو یک اهنگ بزار برقص 

بووس عیدت مبارک گلم

کاربر قدیمی هستم .(آفتاب)😊کارهای تم تولد انجام میدم.از 1388اینجام

تازه وقتی بیاد باز باید بره حموم لباساش رو هم عوض کنه حدود ۱۱ در بهترین حالت حرکت میکنین

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
[QUOTE=85064903]مس مس🤔[/QUOTE                   ف ...

تو شهر ما میگیم مس و مس خخخ

نامت را هر چه میخواهند بگذارند، تو برای من معجزه ای، خدای مهربونم چطوری شکر کنم ک لایق این لحظه ها باشه، شکررررر برای معجزه ات
تازه وقتی بیاد باز باید بره حموم لباساش رو هم عوض کنه حدود ۱۱ در بهترین حالت حرکت میکنین

خخخ راه افتادیم

نامت را هر چه میخواهند بگذارند، تو برای من معجزه ای، خدای مهربونم چطوری شکر کنم ک لایق این لحظه ها باشه، شکررررر برای معجزه ات

وای بابای منم همینجوره🤦🏼‍♀️

۴ روزه قراره ببرتم جایی هنوز نیومده البته از قبلم میدونستم نمیاد به این زودیا

ینی اگه کس دیگه ای به جز خانوادش بگن بیا برو فلان کارو واسمون انجام بده،زووود واسشون انجام میده😕

هیچوقت خودتون رو بخاطر عقاید دیگران عوض نکنید حالا هرکس ک باشه😡
2706