2733
2734
عنوان

بچه ها انقدر حرص خوردم از دست شوهرم دارم میترکم

| مشاهده متن کامل بحث + 710 بازدید | 50 پست

ای بابا حالا مگه چه اتفاقی افتادهیاصن ظهرم حرکت کنید اسمون به زمین میاد مگه یسریا هم دوس دارن الکی حرص بخورن حال خودشونو خراب کننا قشنگ دراز بکش واسه خودت اومد یه چای بده برید بسلامت

صلوات و سوره کوثر برای شادی روح شهید ابراهیم هادی و شهید سامانلو به نیت باردار شدن خودم و همه ی منتظرا دامنشون سبز بشه بحق آبروی فاطمه زهرا🌹🌹🌹🌹🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای برعکس مایین شما😂 شوهر من مث تو منظم و آنتایمه من برعکس ریلککککککس یواش یواش کارامو میکنم سرفرص ...

وای تورو خدا اینجوری نباش

باور کن الان فشارم بالاست از دستش

واقعا حرص بده،دست خودمم نیست

نامت را هر چه میخواهند بگذارند، تو برای من معجزه ای، خدای مهربونم چطوری شکر کنم ک لایق این لحظه ها باشه، شکررررر برای معجزه ات
به نطرم این موضوع اصلا ارزش حرص خوردن رو نداره حالا شما حرص بخور اعصاب خودتو خرد بکن پیر بشو چروک بی ...

علائم شوهر بیچاره من از وقتی بامن ازدواج کرده تمام موهای شفیقش سفید شده😶

آدمایه مث ما ریلکس خوبه خودمون همیشه سرزنده ایم ولی متاسفانه اطرافیان عجول رو پیر میکنیم

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
2731
اتفاقا كار درست رو اون ميكنه شما عجولين حالا ميرين ميرسين ديگه عجله براي چيه ١٢هم راه بيفتين يه چي ت ...

ممنون ارومم میکنین خخخ

نامت را هر چه میخواهند بگذارند، تو برای من معجزه ای، خدای مهربونم چطوری شکر کنم ک لایق این لحظه ها باشه، شکررررر برای معجزه ات
اخه هزار بار بهش گفتم زودتر برو، دیروز برو گفت وقت نداره میگم خوب ی ارایشگاه دیگه برو  میگه ...

اکثرا مردا ارایشگاه عوض نمیکنن مثل خانوما

صلوات و سوره کوثر برای شادی روح شهید ابراهیم هادی و شهید سامانلو به نیت باردار شدن خودم و همه ی منتظرا دامنشون سبز بشه بحق آبروی فاطمه زهرا🌹🌹🌹🌹🌹
وای تورو خدا اینجوری نباش باور کن الان فشارم بالاست از دستش واقعا حرص بده،دست خودمم نیست

باور کن دست خودمون نیست این تو خونمونه ینی سعیم کنیم نمیتونیم مث شما بشیم من خییییلی سعی کردم هر وقت عجله میکنم ک شوهرمو حرص ندم بدتر گند میزنم😐

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
ای بابا حالا مگه چه اتفاقی افتادهیاصن ظهرم حرکت کنید اسمون به زمین میاد مگه یسریا هم دوس دارن الکی ح ...

واقعا دست خودم نیست 

کلی رقصیدم از اون موقعی ک بهش فک نکنم اما نمیتونم

2738

تشریفشونو اوردن

من برم دوستان

واقعا دست خودم نیست  کلی رقصیدم از اون موقعی ک بهش فک نکنم اما نمیتونم

خخخخخخخخ گفتیم ریلکس باش تو دیگه زیادی ریلکسی کله سحر و رقص😂😂😂😂😉رقصپس تو حالت خوبه ما سرکاریم در اصل😉

2706