2703
2553

فک کنید ده روز قراره مثل امروز بریم مسافرت

ی شهری ک ۱۲ساعت راهه

برا ۷ صبح امروز وقت ارایشگاااااه گرفته

خدایااااا

گفته میرم یک ساعته اینجام ۸ راه میفتم

دیشب حمامشو نرفته میگه صبح میرم

هرچی بهش گفتم برو گفت صبح پامیشم میرم

صبح ۷ پاشده رفته تازه حموم مس و مس و مس

واااااای خدایا رو مخمه

چقدر حرصم میده

۷.۳۰ رفته ارایشگاه هنو نیومده

خیلی سوسول و رو مخه

اخه من موندم چه علطی میکنن رو کله ی این

حالا من ی ادم منظم، با برنامه

از ۸ اماده نشستم

گاهی احساس میکنم فقط داره زجرم میده،هدفش حرص دادنمه

نامت را هر چه میخواهند بگذارند، تو برای من معجزه ای، خدای مهربونم چطوری شکر کنم ک لایق این لحظه ها باشه، شکررررر برای معجزه ات

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
گلم روز اخری ارامش خودتو بهم نزن ارووووم باش ریللکس عیده هاا بیخیال حرص نخور بزار این سفر و روز عی ...

😭😭😭

به سختی میتونم خودمو کنترل کنم

نامت را هر چه میخواهند بگذارند، تو برای من معجزه ای، خدای مهربونم چطوری شکر کنم ک لایق این لحظه ها باشه، شکررررر برای معجزه ات

حالا كوفت خودت نكن مسافرت و عيدو. بزن به بي خيالي. دو ساعت اين ور اون ور ميريد بالاخره. 

"هلیا! احساس رقابت، احساس حقارت است. بگذار که هزار تیرانداز به روی یک پرنده تیر بیندازند. من از آنکه دو انگشت بر او باشد، انگشت بر می‌دارم. بگذار آنچه از دست رفتنی‌ست از دست برود".     نادر ابراهيمي
2714

به نطرم این موضوع اصلا ارزش حرص خوردن رو نداره حالا شما حرص بخور اعصاب خودتو خرد بکن پیر بشو چروک بیاد تو صورتت موهات سفید بشه که شوهرت ریلکسه ...بی خیال 😊

خدایا شکرت برای همه چیز😘

شوهر منم اینجوره دقیقه نود من دیگه عادت کردم  گاهی میبنم حاضره جلو در من ساک بیارم پنجرهارو چک کنم بچه رو حاضر کنم یه دقیقه به اینه نگاه کنم میگه چهار ساعته جلو ایینه ای

زندگیمون شده ؛"اشکال نداره،از هیچی که بهتره

بابا ارایشگاه مردونه شلوغ تره چون دستیار ندارن یا هرکار ی نفر انجام بده ماشالا مردا هم که این روزا منو ارایصگاهشون از خانومادبیشتره🤭  صبر کن میاد 

بابای من دیروز ساعت ۲ وقت داشت ۶ برگشت

وای وای ازاین مردا😠😠

وای هنوز میخواد بره از مامانش اینام خدافظی کنه خخخخ

خدایااااا چقدر بده مرده ریلکس

وای برعکس مایین شما😂

شوهر من مث تو منظم و آنتایمه من برعکس ریلککککککس یواش یواش کارامو میکنم سرفرصت اونم همیشه میکه میخوای منو حرص بدی ولی والا دست خودم نیست اگه سریع کار کنم دست و پام بهم گره میخوره😂😂😂

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
بابا ارایشگاه مردونه شلوغ تره چون دستیار ندارن یا هرکار ی نفر انجام بده ماشالا مردا هم که این روزا م ...

اخه هزار بار بهش گفتم زودتر برو، دیروز برو

گفت وقت نداره

میگم خوب ی ارایشگاه دیگه برو 

میگه نه من ارایشگرمو عوض نمیکنم

2706