2703
2553
عنوان

من چه تازه عروسی هستم اخه😔😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1278 بازدید | 71 پست

عزیزم همسرت سر کار هست ، داره برای زندگیتون تلاش‌میکنه ، با مهربونی بهش بگو امشب کی میای بریم دور بزنیم برای سفره هفت سین هم خرید کنیم ، اگه نیومد هم تنها برو 

حتما که نباید وابسته به مرد بود هر چند سخته 

انشالله انشاالله تو سال جدید خدا یک نی نی خوشمزه و خوشگل و سالم بده عزیزم تا دلت اروم شه 😍😘

با محبت و شجاعت تمام دروازه های دنیا برایت باز میشه 😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

تاحال روحیت خوب نشده به بچه فکرنکن پیش یک روانپزشک برو یه دوره دارومصرف کن حال روحیت بهترمیشه بعدم‌مگه مادرت چقدرپیره شست سالشم باشه هنوز جوون وروپاس میتونه باهات بیادبیرون ویه سوال دارم مگه شوهرت دوست نداره که انقدرکم محلی میکنه؟

2720

عزيزم تي وي رو روشن كن، عود روشن كن، هفت سين رو بچين، خودت برو بيرون ماعي و سبزه ها رو تماشا كن، سعي كن به اومدن بهار فكر كني و به اينكه امسال قراره مادر بشي، ديدن رنگ سبز خيلي براي افسردگي خوبه، مردا مثل ما ذوق اين چيزا رو ندارن، تقريبا همشون، سعي كن باور كني و به خودت اهميت بدي، كمتر بهش گوشزد كن، خودش مياد سمتت

عزيزم من اتفاقي يه چندتا تاپيكات رو خوندم

يه چيزي ميگم كه واقع بين باشي

سقط تو هفته هفتم يني در واقع يا ساك بارداري بدون اينكه اصن جنيني تشكيل بشه يا اگه هم تشكيل شده قلبي نداشته پس اسم ني ني روش نميزارن .اصلا سقط جنين هم حتي بهش نميگن 

تيكرت رو لطفا عوض كن به نظرم اين تنهايي ها و ناراحتيات ريشه اش  به خاطر اينه كه واقعاا فكر ميكني فرزندي از دست دادي .اينجوري نكن با خودت .اين توهمات رو از خودت دور كن لطفااا .تو داغدار محسوب نميشي خودت داري يه قضيه متداول و معمول رو براي خودت زيادي بزرگ ميكني و به افسردگيت دامن ميزني انشالا دلت هميشه شاد باشه سال خوبي داشته باشي و به همه ارزوهات برسي.منم دقيقا در همين لحظه شوهرم سر كاره تا بعدازظهر😐هيچ ناراحتي هم ندارم و دارم از ارامشم و تنهاييم و تنبليم لذت ميبرم 

عزيزم من اتفاقي يه چندتا تاپيكات رو خوندم يه چيزي ميگم كه واقع بين باشي سقط تو هفته هفتم يني در و ...

عزیزم من ناراحت سقط نیستم خودم...میدونم چیزی نبوده..میگم هورمونامو بهم ریخته...از نظر روحی افسردم کرده زودرنجم کرده .تاثیرگذاشته‌‌ توروحیاتم...

بعد از بارداری پوچ باکلی التماس به خدا و البته باور کردن اینکه معجزه میکنه امید به نی نی دارشدن کردم
2714
عزیزم من ناراحت سقط نیستم خودم...میدونم چیزی نبوده..میگم هورمونامو بهم ریخته...از نظر روحی افسردم کر ...

دكتر گفته هورمونات بهم ريخته!!!! يا خودت ميگي؟ 

اينقدر به خودت تلقين نكن بابا اوايل ازدواج ادم در مورد زندگي مشترك يه ديدگاه ديگه اي داره دقيقاا من سال اول ازدواجم مثل الان تو بودم روز عيد ناراحت بودم چرا شوهرم خوابيده بلند نميشه بياد با هم هفت سين بچينيم يه دعواي بدي هم كرديم خوب يادمه.ولي به مرور كه متوجه شدي كلاا مردا يه شكل ديگه هستن خودبخود حتي ناراحت هم نميشي

بعد این تعطیلات من یک جراحی دارم که حدودا 20 دقیقه بیشتر طول نمی کشه دکترم بهم گفته باید بیهوشت کنم از منشی دکتر که پرسیدم گفته با گاز بیهوشت می کنیم زیاد نگران نباش ولی خیلی استرس دارم در این زمینه خواهشا در این زمینه اگر اطلاعاتی داره بهم بده ممنونم 

اونایی که از شوهرشون داد دارن واقعا دوسشون ندارن شوهری که بفکر کارو یه لقمه نون هست تو دوره ای که کار سخت پیدا میشه حالا سرکار هست تا دیر وقت داره تلاش میکنه برای تامین زندگی همسرش بنظرم وقتی میاد نباید غر زد گلایه داشت باید ازش تشکر هم کرد که پاتو کج نمیزاری دزدی بیکاری هرزگی نکردی و برای من تلاش میکنی😒

خوشبختی یعنی داشتن عشقم و نفس تو راهیم