2726
عنوان

من چه تازه عروسی هستم اخه😔😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1278 بازدید | 71 پست
من وقتی سقط داشتم نزاشتم هیشکی بفهمه حالمو...شوهرمن فک کرد خوبم.. الان که دوماه گذشته حالم داره بدت ...

میدونم چی میگی

تو تنهایی خودت غصه خوردی و فکر میکنی برای همسرت مهم نیست

ولی اصلا اینطور نیست باور کن اقایون بعد از سقط شدن بچشون خیلی ضربه میخورن ولی به روی خودشون نمیارن

شما هم با هر چی که خوشحالت میکنه شروع کن

مثل خرید کردن، باشگاه رفتن 

برو باشگاه، برو زومبا، خیلی حالت بهتر میشه جو خیلی شادی داره، فیلمای طنز نگاه کن، اهنگ شاد گوش بده

برای خودت چایی دم کن، غذای خوشمزه درست کن

شبا هم با یاد خدا بخواب

خدا رو از زندگیت دور نکن 

عامل افسردگی همینه

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
بخدا دل و دماع اینارا ندارم دلم میخاست شوهرم حداقل امروز ک تعطیله پیشم باشه دوتایی جشن بگیریم یه کم ...

میفهمت عزیزم ولی چاره چیه

امشب تو بغلش که هستی همینو بگو

شرایط روحیتو براش  بگو مردا مثل ما زنا دقت کافی ندارن نمی‌دونن مشکل کار کجاست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از من با نجربه بشنو مردا توی این کارا نباشن بهتره اینقدر دوست دارم دور از غرای شوهرم تنهایی برم خرید

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
بهتره باهاش حرف بزنی و بگی  مردا ببخشید واقعا نمیفهمن و درک ندارن هی بگو مدااام بگو تا بفهمه ...

بخدا هزار بار بهش گفتم ...گفتم من خیلی شکستم بعد سقطم خیلی دارم عذاب میکشم میخام پیشم باشی یکم محبت کن بهم ‌‌‌‌..نه که ببشتر تنهام بزاری ....ولی اصلا متوجه نمیشه همش میگه تو که گریه میکنی پس حسودی گیر میدی فلانی فلانی‌..‌

بعد از بارداری پوچ باکلی التماس به خدا و البته باور کردن اینکه معجزه میکنه امید به نی نی دارشدن کردم
2728
خواهر من همش پیش مادرمم ...اونم پیره خودش...خودش حوصله هیشکی نداره ...اونجا ببشتر حالم بد میشه... م ...

به خواهرت پيشنهاد بده باهم برين يه چند ساعتي رو بيرون الانم روز اخره خيلي خوبه 

معمولا اين جور روزارو از قبل حالا با دوستي يا خواهري حتي اگه با خواهرشوهرت صميمي هستي برنامه بزار باوور كن بهتر از با مرد بيرون رفتنه

منو پسرام   
سقط خیلی بده...بخدا من خیلی قوی بودم خیلی شاد درست بعد سقطم اینجور شدم...مخصوصااینکه توخونه تنهام و ...

منم تجربه سقط بیست هفته داشتم من کاملن دیوونه شده بودم افسردگی شدید.همسرم میترسید یهو از سرکار میومد میترسید کار خطرنک کنم.تلفنامو جواب نمیدادم.ولی به دوره داره تونستی باهمسرت تنها برو مسافرت.من سه ماه بعدش باردار شدم حالم خوب شد

از من با نجربه بشنو مردا توی این کارا نباشن بهتره اینقدر دوست دارم دور از غرای شوهرم تنهایی برم خرید

ببین منم خیلی میخام برم خرید...ولی مادرم پیره نمیاد....دوستام همه خودشون شوهر و زندگی دارن نمیان..خب من تنهایی کجابرم...چقدر هروز تنها ناهار بخورم و زندگی کنم خب مجرد بودم بختربود

بعد از بارداری پوچ باکلی التماس به خدا و البته باور کردن اینکه معجزه میکنه امید به نی نی دارشدن کردم
من مادر ندارم بعدش چرا شوهرم باید زنو بچشو ول کنه بره خون مادرش

چون غیر از زن وبچه مادری داره که جوونیشو براش گذاشته به محبتت پسرش نیاز داره ...همونجوری که احتمالاشماها دراینده ازبچه هاتون انتظار ندارین دورتونو خط بکشن وازدواج کردن شما وزحمتاتونو فراموشکنن

والا بخدا.میرم بازار زنایی رو میبینم که با شوهراشونن گاهی دلم میگیره.میگم چیم از اینا کمتره.بعد میگم ...

اتفاقا بدتره

اقایون حوصله چرخیدن ندارن ، فقط میخوان یه چیزی زود بگیری برن

دیروز همسر یه اقا سر متلک به خانومش چنان دعوایی تو خیابون کردن که همه مبهوت مونده بودن چنان همو کتک میزدن هیچکس جرات نداشت جداشون کنه

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
منم تجربه سقط بیست هفته داشتم من کاملن دیوونه شده بودم افسردگی شدید.همسرم میترسید یهو از سرکار میومد ...

دعاکن منم باردار شم..سالم سالم...کاش این دوره ی لعنتیش تموم شه..خیلی حالم بده فک میکنم هیشکی نمیفهمه حالمو

شوهر منم با دوستاش رفت بازار تا شب برگرده . هیچ خریدی نداشت . بس که رفیق بازه . میگه بمونم خونه &nbs ...

خدا لعنتشون کنه هرچی رفیق بازه منم یکی دارم پدرمو در آورده بخدا جیگرم خونه هرچی دارو ندارمونه خرج ریقا زنای خراب میکنه عید شده هیچی نگرفتم

دعاکن منم باردار شم..سالم سالم...کاش این دوره ی لعنتیش تموم شه..خیلی حالم بده فک میکنم هیشکی نمیفهمه ...

ایشالا سریع باردار میشی ایندورانم میگذره.تازه منه بیچاره همسرم منو مقصر میدونست صدبار بهم گفت کار نکن مراقب خودت باش ولی کو گوش شنوا.بعدش یه روز همه عقده هاشو خالی کرد گفت تقصیر خودت بود نتونستی نگهش داری انقدرم گریه کرد .

ایشالا سریع باردار میشی ایندورانم میگذره.تازه منه بیچاره همسرم منو مقصر میدونست قدبار بهم گفت کار نک ...

منم اقدام کردم ولی درست امروز پری شدم...بی بی چکم مثبت شده بود😔اول صبحی شدم

2706