2703
2553
عنوان

من چه تازه عروسی هستم اخه😔😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1278 بازدید | 71 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من تازه عروسم حداقل کاش از سال اول زندگیم یه چیز خوب میموند‌.‌نه همش تنهایی تنهایی تنهایی

من نه سال اول داشتم نه سال آخر عوضی منو بزور هم گرفت اونوقت گند زد به زندگیم خدا ازش نگذره همه چی برام عقده شد ناراحت نشو یه مدت دیگه برات عادی میشه ای روزگار

2720
خداروشکر حداقل شبا کنارش میخوابی پاشو غصه خوردنو تموم کن و به کسی وابسته نباش منم سقط و تجربه کردم ...

من وقتی سقط داشتم نزاشتم هیشکی بفهمه حالمو...شوهرمن فک کرد خوبم..

الان که دوماه گذشته حالم داره بدتر میشه خیلی...نمیدونم دست خودم نیست حالم بده ضعیف شدم بایک حرف میشکنم هورمونام بهم ریخته...حتی دکتر طب سنتی تامنو دید گفت تو خیلی افسرده شدی و اعصابت بهم ریخته اس

بعد از بارداری پوچ باکلی التماس به خدا و البته باور کردن اینکه معجزه میکنه امید به نی نی دارشدن کردم
برای چهارشنبه سوری و عیدو دیگ بی دلیل رفته خون مادرش نیومد پیش ما باشه

والا کسی چهارشنبه سوری  نشنیده بودم تبریک بگه به کسی چ برسه انتظار تبریک گفتن  آدم داشته باشه از کسی

روز مرد بوده همه به مردها تبریک میگن شما خیلی پر توقع هستین از همسر بیچاره

☺☺☺☺سال خوبی داشته باشین

برای ادبیات بعضی خانمهای نی نی سایت متاسفم...😔

شوهر دوست من صبح فردای عروسی رفته بود کمک باباش 

زندگی شون هم عالیه

بسته به نگاه ما داره.

بدست اوردن هیچ چیزِ دنیا، ارزش از بین رفتن آرامشم را ندارد؛ من فقط به داشتن آرامش فکر میکنم.
[QUOTE=85064928]من چی بگم شوهرم چهارشنبه سوری نیومد ی تبریگم نگفت عیدم خونه مادر ایکبرییشه[/QUO الا ...

من مادر ندارم بعدش چرا شوهرم باید زنو بچشو ول کنه بره خون مادرش

چه ناشیانه " مات" چشمانت شده ام                            منی که عمری همه را کیش داده بودم ...‌‌‌‌‌‌                                                                                      《آغوش تو آرام ترین نقطعه دنیاست ،هرچند که تو دیوانه ترین مرد جهانی ...》♡♡♡
2714
گل گفتی 

والا بخدا.میرم بازار زنایی رو میبینم که با شوهراشونن گاهی دلم میگیره.میگم چیم از اینا کمتره.بعد میگم بیخیال بابا خودمو عشقه.غصه بی لیاقتی اونم که من نباید بخورم.بزا کار کنه به من چه.منم خرج میکنم

سقط آدمو افسرده و ضعیف میکنه کاش شوهرت درکت میکرد بهش گفتی بهش احتیاج داری تنهایی؟منم همسرم امروز دو ...

سقط خیلی بده...بخدا من خیلی قوی بودم خیلی شاد درست بعد سقطم اینجور شدم...مخصوصااینکه توخونه تنهام و خیلی موقعامیترسم و دلم همسرمو میخاد ولی اون نیست تااخرشبا

بعد از بارداری پوچ باکلی التماس به خدا و البته باور کردن اینکه معجزه میکنه امید به نی نی دارشدن کردم
نمیتونم خیلی ضعیف شدم...میخام یکی باشه محبت کنه بهم دستمو بگیره کمکم کنه بلند شم از این وضعیتم بیام ...

عزیز دلم تنهاشما نیستی،منم ۸ساله ازدواج کردم فقط دوسال سال‌تحویل با شوهرم بودم😢

من وقتی سقط داشتم نزاشتم هیشکی بفهمه حالمو...شوهرمن فک کرد خوبم.. الان که دوماه گذشته حالم داره بدت ...

بهتره باهاش حرف بزنی و بگی 

مردا ببخشید واقعا نمیفهمن و درک ندارن

هی بگو مدااام بگو تا بفهمه .واقعا دست خودشون نیس بزار بدونه حالت بده تو خودتو قوی نشون دادی اونم فک کرده برات  مهم نیس 

خب کف دستشو ک بو نکرده عزیزم

اونایییم ک میبینی شوهراشون درک میکنن اندکن هستن ک متوجه میشن بقیه براشون تفهیم شده .پس از الان ک شروع زندگیته یاد بگیر کجا و چی بگی  بهش ک قبول کنه .قلقشو بدست بیار و حرف بزن باهاش .نه ی ریز بلکم ریز ریز

خیلی پیش امده اینجا طلب دعا کردم و خیلی خیلی معجزه وار برام به رحمت خدا انجام شده.بازم التماس دعا گویتان هستم برام دعا کنید مادر و همسر صبوری باشم مادر وهمسر مهربونی باشم بتونم فرزندمو ب شایستگی تربیت کنم .مسائل رو به نحو احسنت یادش بدم.جوری باشم ک خدا بیامرزی برام باشه.این فقط ب همت خودم و دعای شما مقدوره اینکه دعا خیر بدرقه راحت باشه تو تقدیر و سرنوشتت بی مهابا تاثیر گذاره.🙇🙇🙇
والا بخدا.میرم بازار زنایی رو میبینم که با شوهراشونن گاهی دلم میگیره.میگم چیم از اینا کمتره.بعد میگم ...

منم تنها بودم تا ۲ شب هم سرماخوردم هم عصب کشی کردم هم پریود شدم همزمان الانم باز داره میره 

😢

ماهم درگذشتگان فردا هستیم..
2706