2726
عنوان

من چه تازه عروسی هستم اخه😔😔😔😔

1278 بازدید | 71 پست

شوهرم همش نیست....الان همه حال و هوای عید دارن میرن سبزه بخرن ماهی بخرن من شوهرم باید بره کمک باباش...

تا ده شب تنها...اخه منم ارزوهایی داشم برای ازدواجم ..میخاسم باهم تخم مرغ رنگ کنیم کنارهم باشیم بریم خیابونا حال و هوای عید بگیریم دیگه از فردا خبری نیست .

پارسال که ده دقیقه مونده به سال تحویل رسید تنهای تنها بودم 

امسالم‌‌.....

خدایا خسته شدم از تنهاییم از اینکه بعد سقطم اینقدر ضعیف شدم‌...من خیلی قوی بودم .الان با یه تلنگر کوجیک گریه ام میگیره...همش حس تنهایی دارم همش حس بد دارم...همش دلم محبت میخاد ...خدایا خیلی ضعیف شدم...کمکم کن...

بعد از بارداری پوچ باکلی التماس به خدا و البته باور کردن اینکه معجزه میکنه امید به نی نی دارشدن کردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کمک چی کنه؟

برا خونه دار شدنمونصلواتبفرستین😍😘ناموسن صلوات بفرستین دیگه😏😍😍😍😍امروز در تاریخ ۲۶ بهمن سال ۹۸ عشقم گل پسرم امیرسامم برای اولین بار راه رفت و منو یهو شوکه کرد ای جووووونم الهی خدا حفظش کنه برا مامان و باباش قل دومش انیل خانم ۱فعلا قصد نداره یکم پیشرفت کنه وهمچنان چهار دست پاس😏😏😏😏😏امروز در تاریخ ۲ اسفند ۹۸ آنیل خانم هم یهو ایستاد و راه رفت من فدای دوقدمیت برم اخه کلوچم😍😍😍😍😍😍خدایا خیلی خیلی ممنونم ازت بابت این نعمت خیلی بزرگت .......امروز در تاریخ ۴ اسفند ۹۸ خوشکل خانمم آنیل بدون کمک ایستاد و واسمون دلبری کرد ای جانم خودش چه ذوقی داشت😄😄😄😍😍😘😘😘
2728

من چی بگم شوهرم چهارشنبه سوری نیومد ی تبریگم نگفت عیدم خونه مادر ایکبرییشه

چه ناشیانه " مات" چشمانت شده ام                            منی که عمری همه را کیش داده بودم ...‌‌‌‌‌‌                                                                                      《آغوش تو آرام ترین نقطعه دنیاست ،هرچند که تو دیوانه ترین مرد جهانی ...》♡♡♡

بنظرم خودت برای خودت روزتو قشنگ کن چون اولین کسیکه میتونه به حالت کمک کنه خودته عزیزم برای خودت مهم باش جشن بگیر روزتو تو لایق بهترینی 

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 

عزیزم تعداد محدودی رن هستن که انقد خوش شانس و خوشبختن که همسر پایه داشته باشن.اکثرماها همینیم.من اخرین باری که با شوهرم رفتم بیرون ده سال پیش بوده.بیخیال بابا.سر خودتو گرم کن با فیلم و کتاب و بازار

شوهر منم با دوستاش رفت بازار تا شب برگرده . هیچ خریدی نداشت . بس که رفیق بازه . میگه بمونم خونه  چیکار کنم . اول صبحی هم دعوامون شد 😕😕😕😕

حسبی الله لا اله الا هو علیه توکلت و هو رب العرش العظیم 

تازه عروسفک کردم سال اوله ازدواجته پارسالم ک بوده سقتم داشتی تازه عروس نیستیا

تیکر لاغری وزن اولیه ۸۰ 😐ایستگاه اول۷۰😣ایستگاه دوم ۶۰☻ببینیم تا ایستگاه سوم دووم میارم ی نه😥 میخوام تا عید بترکونم من میتونم🍬💃
بنظرم خودت برای خودت روزتو قشنگ کن چون اولین کسیکه میتونه به حالت کمک کنه خودته عزیزم برای خودت مهم ...

نمیتونم خیلی ضعیف شدم...میخام یکی باشه محبت کنه بهم دستمو بگیره کمکم کنه بلند شم از این وضعیتم بیام بیروم

بعد از بارداری پوچ باکلی التماس به خدا و البته باور کردن اینکه معجزه میکنه امید به نی نی دارشدن کردم
تازه عروسفک کردم سال اوله ازدواجته پارسالم ک بوده سقتم داشتی تازه عروس نیستیا

عقدمون پارسال بوده خودم شش ماهه عروسی کردم

2706