1232
1247
عنوان

من چه تازه عروسی هستم اخه😔😔😔😔

1267 بازدید | 71 پست

شوهرم همش نیست....الان همه حال و هوای عید دارن میرن سبزه بخرن ماهی بخرن من شوهرم باید بره کمک باباش...

تا ده شب تنها...اخه منم ارزوهایی داشم برای ازدواجم ..میخاسم باهم تخم مرغ رنگ کنیم کنارهم باشیم بریم خیابونا حال و هوای عید بگیریم دیگه از فردا خبری نیست .

پارسال که ده دقیقه مونده به سال تحویل رسید تنهای تنها بودم 

امسالم‌‌.....

خدایا خسته شدم از تنهاییم از اینکه بعد سقطم اینقدر ضعیف شدم‌...من خیلی قوی بودم .الان با یه تلنگر کوجیک گریه ام میگیره...همش حس تنهایی دارم همش حس بد دارم...همش دلم محبت میخاد ...خدایا خیلی ضعیف شدم...کمکم کن...

فقط 9 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکرم نی نی بود که ۲۲ اذر مرد....هدیه امام رضا بود ولی سقط شد...😢منتظر شنیدن صدای قلبت بودم مامان

با یک کلیک با ریزش موی خود خداحافظی کنید

کلیک کنید

1156

من چی بگم شوهرم چهارشنبه سوری نیومد ی تبریگم نگفت عیدم خونه مادر ایکبرییشه

چه ناشیانه " مات" چشمانت شده ام                            منی که عمری همه را کیش داده بودم ...‌‌‌‌‌‌                                                                                      《آغوش تو آرام ترین نقطعه دنیاست ،هرچند که تو دیوانه ترین مرد جهانی ...》♡♡♡

بنظرم خودت برای خودت روزتو قشنگ کن چون اولین کسیکه میتونه به حالت کمک کنه خودته عزیزم برای خودت مهم باش جشن بگیر روزتو تو لایق بهترینی 

فقط 11 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا مراقب تودلیم باش با هزار امید منتظر بغل کردنشم   

عزیزم تعداد محدودی رن هستن که انقد خوش شانس و خوشبختن که همسر پایه داشته باشن.اکثرماها همینیم.من اخرین باری که با شوهرم رفتم بیرون ده سال پیش بوده.بیخیال بابا.سر خودتو گرم کن با فیلم و کتاب و بازار

1221

شوهر منم با دوستاش رفت بازار تا شب برگرده . هیچ خریدی نداشت . بس که رفیق بازه . میگه بمونم خونه  چیکار کنم . اول صبحی هم دعوامون شد 😕😕😕😕

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عشق یعنی صد ساله دیگه بهش حسی که داری توی دلت جوونه❤❤❤

تازه عروسفک کردم سال اوله ازدواجته پارسالم ک بوده سقتم داشتی تازه عروس نیستیا

فقط 6 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولددخترم  فریماه  عشق مامانش 😻
بنظرم خودت برای خودت روزتو قشنگ کن چون اولین کسیکه میتونه به حالت کمک کنه خودته عزیزم برای خودت مهم ...

نمیتونم خیلی ضعیف شدم...میخام یکی باشه محبت کنه بهم دستمو بگیره کمکم کنه بلند شم از این وضعیتم بیام بیروم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکرم نی نی بود که ۲۲ اذر مرد....هدیه امام رضا بود ولی سقط شد...😢منتظر شنیدن صدای قلبت بودم مامان
تازه عروسفک کردم سال اوله ازدواجته پارسالم ک بوده سقتم داشتی تازه عروس نیستیا

عقدمون پارسال بوده خودم شش ماهه عروسی کردم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1167
من چی بگم شوهرم چهارشنبه سوری نیومد ی تبریگم نگفت عیدم خونه مادر ایکبرییشه

شوهرم منم خونه ننشع گل میکارع حیاطشون😐😂

فقط 6 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولددخترم  فریماه  عشق مامانش 😻
اخی سعی کن خودت شرایطم برا خودت بهتر کنی برای شب تدارک ببین خوراکی آماده کن کیک بپز تزیین کن سرتو‌ ...

بخدا دل و دماع اینارا ندارم دلم میخاست شوهرم حداقل امروز ک تعطیله پیشم باشه دوتایی جشن بگیریم یه کم برای حال خوبم تلاش کنه‌‌...من خیلی افسرده شدم...از بعد سقطم خیلی حالم بده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شوهرم منم خونه ننشع گل میکارع حیاطشون😐😂

شوهر من داره قبر مادرشو می کنه براش الهی ک خودشم دیگ برنگرده

چه ناشیانه " مات" چشمانت شده ام                            منی که عمری همه را کیش داده بودم ...‌‌‌‌‌‌                                                                                      《آغوش تو آرام ترین نقطعه دنیاست ،هرچند که تو دیوانه ترین مرد جهانی ...》♡♡♡
منه بیچاره چی ۸ساله شوهرمو کنارم ندیدم هیچ وقت همیشه پی خوشیه خودشه

من تازه عروسم حداقل کاش از سال اول زندگیم یه چیز خوب میموند‌.‌نه همش تنهایی تنهایی تنهایی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1241