1232
1247
عنوان

من چه تازه عروسی هستم اخه😔😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1267 بازدید | 71 پست

عزیزم همسرت سر کار هست ، داره برای زندگیتون تلاش‌میکنه ، با مهربونی بهش بگو امشب کی میای بریم دور بزنیم برای سفره هفت سین هم خرید کنیم ، اگه نیومد هم تنها برو 

حتما که نباید وابسته به مرد بود هر چند سخته 

انشالله انشاالله تو سال جدید خدا یک نی نی خوشمزه و خوشگل و سالم بده عزیزم تا دلت اروم شه 😍😘

با محبت و شجاعت تمام دروازه های دنیا برایت باز میشه 😍
منم اقدام کردم ولی درست امروز پری شدم...بی بی چکم مثبت شده بود😔اول صبحی شدم

بیخیال باش عزیزم برو بیرون توحال و هوای عید باش 

فقط 16 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای عزیزم مراقب تودلیم  باش.مراقب پسر گلم هم باش

تاحال روحیت خوب نشده به بچه فکرنکن پیش یک روانپزشک برو یه دوره دارومصرف کن حال روحیت بهترمیشه بعدم‌مگه مادرت چقدرپیره شست سالشم باشه هنوز جوون وروپاس میتونه باهات بیادبیرون ویه سوال دارم مگه شوهرت دوست نداره که انقدرکم محلی میکنه؟

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

عزيزم تي وي رو روشن كن، عود روشن كن، هفت سين رو بچين، خودت برو بيرون ماعي و سبزه ها رو تماشا كن، سعي كن به اومدن بهار فكر كني و به اينكه امسال قراره مادر بشي، ديدن رنگ سبز خيلي براي افسردگي خوبه، مردا مثل ما ذوق اين چيزا رو ندارن، تقريبا همشون، سعي كن باور كني و به خودت اهميت بدي، كمتر بهش گوشزد كن، خودش مياد سمتت

1156

عزيزم من اتفاقي يه چندتا تاپيكات رو خوندم

يه چيزي ميگم كه واقع بين باشي

سقط تو هفته هفتم يني در واقع يا ساك بارداري بدون اينكه اصن جنيني تشكيل بشه يا اگه هم تشكيل شده قلبي نداشته پس اسم ني ني روش نميزارن .اصلا سقط جنين هم حتي بهش نميگن 

تيكرت رو لطفا عوض كن به نظرم اين تنهايي ها و ناراحتيات ريشه اش  به خاطر اينه كه واقعاا فكر ميكني فرزندي از دست دادي .اينجوري نكن با خودت .اين توهمات رو از خودت دور كن لطفااا .تو داغدار محسوب نميشي خودت داري يه قضيه متداول و معمول رو براي خودت زيادي بزرگ ميكني و به افسردگيت دامن ميزني انشالا دلت هميشه شاد باشه سال خوبي داشته باشي و به همه ارزوهات برسي.منم دقيقا در همين لحظه شوهرم سر كاره تا بعدازظهر😐هيچ ناراحتي هم ندارم و دارم از ارامشم و تنهاييم و تنبليم لذت ميبرم 

فقط 23 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو در جان مني من غم ندارم
عزيزم من اتفاقي يه چندتا تاپيكات رو خوندم يه چيزي ميگم كه واقع بين باشي سقط تو هفته هفتم يني در و ...

عزیزم من ناراحت سقط نیستم خودم...میدونم چیزی نبوده..میگم هورمونامو بهم ریخته...از نظر روحی افسردم کرده زودرنجم کرده .تاثیرگذاشته‌‌ توروحیاتم...

فقط 9 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکرم نی نی بود که ۲۲ اذر مرد....هدیه امام رضا بود ولی سقط شد...😢منتظر شنیدن صدای قلبت بودم مامان
عزیزم من ناراحت سقط نیستم خودم...میدونم چیزی نبوده..میگم هورمونامو بهم ریخته...از نظر روحی افسردم کر ...

دكتر گفته هورمونات بهم ريخته!!!! يا خودت ميگي؟ 

اينقدر به خودت تلقين نكن بابا اوايل ازدواج ادم در مورد زندگي مشترك يه ديدگاه ديگه اي داره دقيقاا من سال اول ازدواجم مثل الان تو بودم روز عيد ناراحت بودم چرا شوهرم خوابيده بلند نميشه بياد با هم هفت سين بچينيم يه دعواي بدي هم كرديم خوب يادمه.ولي به مرور كه متوجه شدي كلاا مردا يه شكل ديگه هستن خودبخود حتي ناراحت هم نميشي

فقط 23 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو در جان مني من غم ندارم
1233

بعد این تعطیلات من یک جراحی دارم که حدودا 20 دقیقه بیشتر طول نمی کشه دکترم بهم گفته باید بیهوشت کنم از منشی دکتر که پرسیدم گفته با گاز بیهوشت می کنیم زیاد نگران نباش ولی خیلی استرس دارم در این زمینه خواهشا در این زمینه اگر اطلاعاتی داره بهم بده ممنونم 

اونایی که از شوهرشون داد دارن واقعا دوسشون ندارن شوهری که بفکر کارو یه لقمه نون هست تو دوره ای که کار سخت پیدا میشه حالا سرکار هست تا دیر وقت داره تلاش میکنه برای تامین زندگی همسرش بنظرم وقتی میاد نباید غر زد گلایه داشت باید ازش تشکر هم کرد که پاتو کج نمیزاری دزدی بیکاری هرزگی نکردی و برای من تلاش میکنی😒