2726

شوهر من از اون مرداست که کلا اهل قهر نیست یعنی بدترین حالت اینه که سرسنگین میشه حتی دعواهایی شده که گفتم بیاد خونه غذا نمیخوره یا تشکر نمیکنه یا حرف نمیزنه 

ولی بعد غذا حتما تشکر میکنه حرف میزنه ولی کمتر 

من هر کاری کنم نمیاد خودش آشتی کنه(شاید چون اصلا قهر نکرده) خیلی اعصابم خورده

یعنی اگه من یکسال برم جای دیگه بخوابم نمیاد بگه بیا پیش من 

خیلی عصبی میشم خیلی زیاد

منتظر اتفاقات خوبم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما اگه قهر کنیم یا دعوا بلافاصله شوهرم میخابه  یعنی دعوا مث قرص خوابه براش اینقدر لجم میگیره از ...

لحن نگیره همشون همینن

شوهر من راحت میخوابه و من حرص میخورم 

فرداشبم دعوا رو یادش رفته من زنگ میزنم بد حرف میزنم و طلبکار اونم دیگه  سرسنگین میشه

منتظر اتفاقات خوبم 
2728
شوهر تو قهر میکنه؟ آخه چند مدت دیگه؟ الان ۱۴ ساله ازدواج کردیم

هووووووو تو این ۱۴سال عادت نکردی من تو ۸سال دیگه عادت کردم هروقتم قهر کنیم خودم آشتی میکنم باور میکنی دیگه حوصله قهرو آشتیو ندارم سعی میکنم کوتاه بیام 

هر مردی به شیوه خودش ناز میخره تو کلمات و رفتارش که نگاه کنی ناز خریدن رو میبینی ولی ظریف . مردا این مسایل رو بلد نیستن باید یادشون بدی

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
هر مردی به شیوه خودش ناز میخره تو کلمات و رفتارش که نگاه کنی ناز خریدن رو میبینی ولی ظریف . مردا این ...

میگه خب وقتی من زنگ میزنم میگم بیاین جلو مغازه دنبال من و وفتی سرکوچه یادت نکردم یعنی دوستددارم با هم بریم وقتی خودت اصرار داری پیاده بشی من چی بگم

منتظر اتفاقات خوبم 
هر مردی به شیوه خودش ناز میخره تو کلمات و رفتارش که نگاه کنی ناز خریدن رو میبینی ولی ظریف . مردا این ...

افرین من با شوهرم دعوام شد تا سه روز سرسنگین بودم تا روز سوم اومدو ناز کشیدن بهش گفتم چرا بعد سه روز گفت بخدا تو این سه روز به یه بهونه ای بهت میفهموندم تو متوجه نمیشدی میدونی با یه حرکات کوچیک ها که از نظر اونا بزرگه اما خیلی خوبه اگه متوجه شون بشیم  

میگه خب وقتی من زنگ میزنم میگم بیاین جلو مغازه دنبال من و وفتی سرکوچه یادت نکردم یعنی دوستددارم با ه ...

دقیقا خب ببین اون به شیوه خودش میگه بمون پیشم اینجور مردا میترسن خیلی اصرار کنن اذیت بشی وقتی مصری که بری شوهرت فکر میکنه تحمل دیدنش رو نداری عزیزم

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
خب زنا دوست دارن نازشونو بکشن شما دوست نداری؟

اکثر مردا این اخلاق رو ندارن و تنها راه حلش اینه بچه بازی رو کنار بذارید

اینکه جاتون رو جدا کنید عدم بلوغ فکریتون رو نشون میده گلم و کار اشتباهی هست و همسرتون هم از دید منطقی به این قضیه نگاه میکنه که الان سما خطاکارید که جدا خوابیدید

معمولا این مردا با کارهای دیگه و به صورت غیر مستقیم محبت و علاقشون رو نشون میدن که اساس شخصیت مرد همینه

افرین من با شوهرم دعوام شد تا سه روز سرسنگین بودم تا روز سوم اومدو ناز کشیدن بهش گفتم چرا بعد سه روز ...

دقیقا شوهر منم همینجوریه خیلی ازم دلخور باشه اسممو صدا میزنه و بخواد ناز بکشه میپرسه نهار چی خوردم 😂

2706