2733
2734
عنوان

آخرین روز نود و هفت... حاضری بزنین...

| مشاهده متن کامل بحث + 242 بازدید | 45 پست

من مجبوری بیدارم🙄😴😴😴😴😴

به بعضیا هم باید گفت :::: هرچقدرم که گنده باشی دیگه گنده تر از زمین که نیستی..... هستی؟؟؟؟؟؟ زمین با همه ابهتش زیر پای         منه پس_________________بکش کنار____________________               

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سال خوکه..سال فراوانی و ثروت.. دید مثبت داشته باشید هی نگید ای بابا پول کجا بود مسئولین فلانن .. پول رزق رو خداوند میده هر چقدرم که مسئولین بخورن و ببرن بازم خداوند بی نهایت داره و میتونه از جایی که فکرشو نمیکنید ثروت رو به زندگیاتون سرازیر کنه..فقط امید و حس خوب و توکل به خدا و سپاس گذاری بابت هر چیز حتی کوچیک هم که دارید رو از یاد نبرید😊

لبخند بزن..اینطوری قشنگتر نیستی؟؟
2731
سال خوکه..سال فراوانی و ثروت.. دید مثبت داشته باشید هی نگید ای بابا پول کجا بود مسئولین فلانن .. پول ...

آره واقعا... امسال ک وضعیت اینجوری شد پشت هم بارندگی فراوون... کلی کشاورزا و باغ دارا خوشحال شدن... ینی خدا هواسش هست

به سرم سایه ی ایوان و امان نجف است... دل من تنگ علی، تنگ اذان نجف است...
چرا محبوری؟؟؟ 

پسرم بیداره دارم شیرش میدم😭😭😭😴😴😴

به بعضیا هم باید گفت :::: هرچقدرم که گنده باشی دیگه گنده تر از زمین که نیستی..... هستی؟؟؟؟؟؟ زمین با همه ابهتش زیر پای         منه پس_________________بکش کنار____________________               
2738

آروزم خوشبختی داداشم و اجیم🤩

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش
2706