2703
2553
عنوان

بچه ها اعصابم خورده

| مشاهده متن کامل بحث + 497 بازدید | 63 پست
داداشه استارها ......یه راهنمایی بهتر کن عزیزم

میدونم ولی خب بعضی ادما احتیاج دارن یه مدت کم محل بشن من خودم مجردم خانوادمم خیلی دوست دارم بعضی موقع ها که ناراحت میشم میگم قهرم هنوز پنج دقیقه نشده خودم اشتی میکنم چون خانواده فرق داره با غریبه من خودم همیشه میگم اول خانواده بعد شوهر ولی اینجا تقصیر داداششه استارتر باید یکم محلی کنی تا حساب کار بیاد دستش

استارتر شما ک شوهرت ساده است و برادرت و دامادتونم اونجوری 

بیشتر هوای شوهرتو داشته باش بهش احترام بزار جلو خانوادت ارج و قرب بده بهش

اینجوری دیگه احدی جرئت نمیکنه چیزی بهش بگه

تازه خودتم پیش شوهرت عزیز تر میشی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ولی شوهر استارتر معلومه ادم مظلوم و محجوبیه وگرنه هرکی بود همون بشقاب و استخونارو تو چشم برادر زنش ج ...

به خدا گفتم هر کس بود یه چیز میگفت جمعش میکرد

دخترم. زمانی که فکرش رو هم نمیکردم اومدی تو زندگیم از وقتی اومدی خونمون چراغش روشنتره 
اگه شعور داسته باشه به شوهرم توهین نمیکنه اینم شوهر بدبخت من که هنه هواسش به اینه .......خوشش میاد ت ...

خواهرت داره راهنمایی غلط میکنه ....ربطی به زنش نداره .....شما با ببخشش و گذشت وادب بزرگواریتو نشونشون بده

2720
میدونم ولی خب بعضی ادما احتیاج دارن یه مدت کم محل بشن من خودم مجردم خانوادمم خیلی دوست دارم بعضی موق ...

دقیقا. درسته

دخترم. زمانی که فکرش رو هم نمیکردم اومدی تو زندگیم از وقتی اومدی خونمون چراغش روشنتره 
استارتر شما ک شوهرت ساده است و برادرت و دامادتونم اونجوری  بیشتر هوای شوهرتو داشته باش بهش احت ...

اره حواسم بهش هست 

نه عزیزم هیچ ادم باشعور و محترمی بشقاب تو صورت خورد نمیکنه

اگه شوهر از اون پاچه دریده های باشه ک منتظر بهونه ان و بیشعورن خورد میکنه

البته همه هم اینجوری نیستن  تک و توکی وحش پیدامیشه

شما جرا کاسه ی داغتراز اش شدی....هیزم رو اتش قهر ونفرتشون میریزی؟

شما هم چرا گیر دادی به من این همه ادم داره کامنت میزاره بدتر از من شما فقط منو دیدی 

در ضمن به من گیرنده حوصله شمارو ندارم بهتون توضیح دادم تو اون کامنت 😕

2714

شما چرا با زنداداشت بحث کنی؟

داداشت اگر هم بر فرض محال توسط زنداداشت کوک شده باشه هم باید عواقب این کارها رو در نطر بگیره.بهتره همون موقع محترمانه میکشیدی کنار و میگفتی خاطرت عزیز بود تو جمع جوابتو ندادم.حواست رو جمع کن و حرمت هارو حفظ کن

خدارو بابت همه چی سپاسگزارم😊
شما چرا با زنداداشت بحث کنی؟ داداشت اگر هم بر فرض محال توسط زنداداشت کوک شده باشه هم باید عواقب این ...

از من بزرگتره شش سال نمیدونم تکرار کرد جوابش رو میدم

یه شوخی بوده تموم شده رفته جای اینکه خوشحال باشی شوهرت به دل نگرفته داری موضوع رو کش میدی

واقعا کش میدم تو موقعیت من نیستی؟؟شوهرم به خاطر من ساکته

شما چرا با زنداداشت بحث کنی؟ داداشت اگر هم بر فرض محال توسط زنداداشت کوک شده باشه هم باید عواقب این ...

نه چون شوهر من تن تن میخوره همیشه هم یه چیز گفتن بهش 

2706