2726
عنوان

بچه ها اعصابم خورده

| مشاهده متن کامل بحث + 497 بازدید | 63 پست

[QUOTE=85064661] اخه بیشعوری در این حد؟؟؟؟خواهرم میگه این کار زنداداشمه انکار از قبل یادش داده چون زنداداشم رو ...[/وا یه حرفیربزن با حق جور دربیاد ....حالا یه شوخی کرده به داداشت نگو بیشعور ......بیخیال شب عیدی

به سوهرم گقتم. گفت بیخیال بهم برخورد ولی مهم نیست

چه شوهر باشعوری

نامت را هر چه میخواهند بگذارند، تو برای من معجزه ای، خدای مهربونم چطوری شکر کنم ک لایق این لحظه ها باشه، شکررررر برای معجزه ات

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
حالا واسه تلافی یبار دیگه ک دور هم جمع بودین سر سفره ب مادرت بگو برا داداشم بیشتر بریز معلومه خیلی گ ...

ب نظر من هیچ شوهری ارزش اینو نداره ک داداشتو جلوش خراب کنی

نامت را هر چه میخواهند بگذارند، تو برای من معجزه ای، خدای مهربونم چطوری شکر کنم ک لایق این لحظه ها باشه، شکررررر برای معجزه ات
دیگه محلش نزار

حالا مامانم اینا رفتن مسافرت هی میگه قرار بزاریم شبا بیایم اینجا دور هم گفتم اش ماش تو همین خیال باش ......ما فقط میخوهستیم برای خواب بریم خونه مادرم اگه اونجا باشه دیگه نمیریم

دخترم. زمانی که فکرش رو هم نمیکردم اومدی تو زندگیم از وقتی اومدی خونمون چراغش روشنتره 
ب نظر من هیچ شوهری ارزش اینو نداره ک داداشتو جلوش خراب کنی

چرا داره شوهر بدبخت من انقدر مظلومه خیلی به اینا رو داده

دخترم. زمانی که فکرش رو هم نمیکردم اومدی تو زندگیم از وقتی اومدی خونمون چراغش روشنتره 
2706