1147
44
عنوان

بچه ها اعصابم خورده

488 بازدید | 64 پست

داداشم دیشب تو خونه بابام اینا سر سفره شام برگشت به شوهرم گفت چیه زود رفتی عقب نکنه با استخونها خوردی ماهی رو .........همه سر سفره تعجب کردیم. ....بیشعور منم هیچی بهش نگفتم اخم کردم سرم رو انداختم پایین

دخترم. زمانی که فکرش رو هم نمیکردم اومدی تو زندگیم از وقتی اومدی خونمون چراغش روشنتره 

بچه ها یه خبر خوب

نی نی لازم از الان تا عید هروز تخفیف های استثنایی میذاره

من که هر روز چک میکنم منتظر تخفیف صندلی ماشینم

ما رو دنبال کنید

1156

اخه بیشعوری در این حد؟؟؟؟خواهرم میگه این کار زنداداشمه انکار از قبل یادش داده چون زنداداشم رو میشناسیم

دخترم. زمانی که فکرش رو هم نمیکردم اومدی تو زندگیم از وقتی اومدی خونمون چراغش روشنتره 
داداشت چن سالشه

32 سالشه شدهرم بهش خیلی احترام میزاشت ولی خیلی پرو شده خواستم بگم تو نگران نباش گفتم بیخیال

8
ببخشید ولی برادرت خیلی بیشخصیته ادم حتی دشمنشم اینجوری تو جمع ضایع نمیکنه تو هم باید میگفتی نه ...

خیلی بیشعوره امیدوارم یکی تو جمع انقدر ضایعش کنه بفهمه دنیا دست کیه

1167

[QUOTE=85064661] اخه بیشعوری در این حد؟؟؟؟خواهرم میگه این کار زنداداشمه انکار از قبل یادش داده چون زنداداشم رو ...[/وا یه حرفیربزن با حق جور دربیاد ....حالا یه شوخی کرده به داداشت نگو بیشعور ......بیخیال شب عیدی

به سوهرم گقتم. گفت بیخیال بهم برخورد ولی مهم نیست

چه شوهر باشعوری

خدای بزرگ و مهربونم بهت ایمان دارم و میدونم بهترین هارو سر راهم قرار میدی،هر زمان که صلاحم باشه بهم بچه میدی،بابت همه چی شکررر

از خجالتش در بیا یجوری.کار زشتی کرده

📍سیاره ی ما دیگر نیازی به آدم هایِ موفق ندارد.‌.! این سیاره به شدّت نیازمندِ افرادِ صلح جو؛ درمانگر؛ ناجی؛ قصه گو و عاشق است..❣ما که هنوز نفهمیدیم تو کشوری که سَرانه ی مطالعه یک دقیقه هم نیست اینهمه روشنفکر از کجا میان؟!  
1190