2726

یادرمان افتادم

همین اول امضام میگم اگه ازپستم خوشت نیومده و...حالابه هردلیلی ازجمله یانظرم ناراضی بودی به خوبی بهم بگو من بدنیستم به خوبی که بگی به خوبی هم پاسخ میگیری پس به دلایلی که بعضی کاربرااینجاروازان خودشون میدونن وهرچی دوست داشتن وبه ذهنشون ردشد وپیاده میکنن گفتم بگم بهتون ازاین به بعد توهین کنی توهین بهت میشه تویه جمله قشنگ بگویاپستموپاک کنم نشدولازم بود عذرخواهی کنم.باتشکر😊 خدایاتوخودت میدونی چی میخام پس؛  خدایابه امیدخودت... برام دعاکن به وسعت دلت ممنون عزیزم🌺🌺هرکس خودداندوخدای دلش که چه دردیست کجای دلش😢😢خانمادرسته اینجامجازیه همدیگرونمیبینیم نمیشناسیم اماکلمات انرژی دارند  هیچ وقت حسرت زندگی آدمایی رو که از درونشون خبر نداری نخور!!!!حسادت نوعی اعتراف به حقیر بودن خویش است.. هر قلبی دردی دارد٬ فقط نحوه ابراز آن فرق دارد... بعضی ها آن رادرچشمانشان پنهان میکنند ٬ بعضی ها در لبخندشان!!!!!!خنده رامعنی به سر مستی مکنآنکه میخندد غمش بی انتهاست..نه سفیدی بیانگر زیبایی ست....... ونه سیاهی نشانه زشتی........ کفن سفید ٬ اما ترساننده است: وکعبه سیاه ٫ اما محبوب ودوست داشتنی است.....انسان به اخلاقش هست نه به مظهرش.....قبل از اینکه سرت را بالا ببری ونداشته هایت را به پیش خدا گلایه کنی..... نظری به پایین بیندازو داشته هایت راشاکر باش❤️❤️..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

براي اينكه خانم داشتن دروغ ميگفتن.بعضيا مريض هستن روز عيدي تاپيك الكي ميزنن بقيه رو ناراحت كنن ايشون ادعا داشتن شوهرشون به زوررر با ايشون عقد كردن و در واقع به كنيزي بردن ايشونو بعد تو دوتا تاپيك قبل تر كه بخوني ده بار نوشته من لقمه بزرگ تر از دهنم برداشتم بابام بخاطر جهازم و اينكه وضع خانواده شوهرم بهتر بوده و اينا  ميره ميوه فروشي دستاش زخم شده.و كاشكي با هم سطح خودم ازدواج كرده بودم كه اينطوري نشم.خلاصه تراوشات ذهن يك بيمار رو تعطيل كردن 😂😂😂

من موندم اینجور تاپیکا چقدر باعلاقه هم خونده میشه حالا طرف ی تاپیک براساس رمان میزنه و تخیلات قوی خودشم قاطیش میکنه و درستم که توضیح نمیده و هر۲۰دقیقه ی خط توضیخ میده میره میشه پربازدید اول

براي اينكه خانم داشتن دروغ ميگفتن.بعضيا مريض هستن روز عيدي تاپيك الكي ميزنن بقيه رو ناراحت كنن ايشون ...

خب شاید راست گفته باشه🤔

اگه وضعش خوب بود ک به زور شوهرش نمیدادن

دوستان هميشه اينطور تاپيكا رو كه با عقل جور درنمياد قبل اينكه وقت بزاريد و يه مشت چرند بخونيد اول بريد تاپيكاي قبل اون استارتر رو يه ورق بزنيد بعد ببينيد طرف سالمه روانيه دروغگوعه بعد بيايد بخونيد 😂😂😂 

من موندم اینجور تاپیکا چقدر باعلاقه هم خونده میشه حالا طرف ی تاپیک براساس رمان میزنه و تخیلات قوی خو ...

چون انگار از چیزای دروغ وتخیلی بیشتر لذت میبریم تا واقعیت 

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
خب شاید راست گفته باشه🤔 اگه وضعش خوب بود ک به زور شوهرش نمیدادن

عزيزم من كل تاپيكاش رو خوندم الان با جزييات موبه مو تعريف كردن برام امكان پذير نيست اينقد تاپيك متناقض زده بوده بود كه در خوش بينانه ترين حالت ممكن هم ازم باورش نميشه 

خب شاید راست گفته باشه🤔 اگه وضعش خوب بود ک به زور شوهرش نمیدادن

اول كه ميگه يه پسرخاله داشتم ازش متنفر بودم اون دعوا كرده بعد بخاطر اون منو بردن كنيزي و تا يه سال شوهر مث كنيز رفتار ميكرده😂😂😂 تو خود تاپيك دروغ بودن تابلوعه

بعد دوتا تاپيك قبلش گفته  بخاطر اينكه جلوي شوهرم و خانوادش خيلي رودربايسي داشتتيم و ميخاستيم همسطح به نظر بياييم و اونا نفهمن ما فقير هستيم  باباي كارگرم مجبور شده برام جهيزيه انچناني بگيره و  زير بار قرض بره؟؟؟؟ بابام بهاي عشق و عاشقي منووو داده😂😂😂 حالا شايد وسط اون تصادف و دعوا با شوهرش اشنا شده باشه ولي خون بس بودن و كنيزي رفتن و اين خزعبلات خيلي مضحكه😂

2706