2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

یک و نیم شب میخواین خونه مردم باشین😂من خواب ۷پادشاهم دیدم اونموقع😅ما فردا میریم عید دیدنی مامانم ا ...

اره بابا چند سال پیش ساعت چهار صبح بود ما همه خونه مادرشوهر جمع بودیم کلی خوش میگذره

من خانواده شوهرم گفتن بیاین

ولی میخوایم خونه مامانم باشیم سال تحویل

صبح میریم اونجا

به شوهرم گفتن اگه خانومت نمیاد حداقل خودت بیا، اونم گفته بهشون که من هر جایی که زنم باشه هستم  

به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود  
2728
چ خوشی زنگ نمیزنن بیا یانیا  سال اوله باهاشونم

ناراحت نشیا اما هیچوقت از هیچکس هیچ توقعی نداشته باش ،الانم دلیل زنگ نزدنشونو نزار پای اینکه بی احترامی کردن یا نمیخان اونجا باشی بلکه بزار پای اینکه میخان راحت باشی وخودت تصمیم بگیری،،،بنظرم شاید اگر زنگم میزدن میگفتن امشب بیا اینجا بعد میگفتی چرا گفتن بیا من دلم میخاد پیش خونواده خودم باشمو این حرفا،،،،ادما خودشون واسه خودشون احترام یا بی احترامی کسب میکنن همیشه به جنبه مثبت قضیه فکر کن

2738
ناراحت نشیا اما هیچوقت از هیچکس هیچ توقعی نداشته باش ،الانم دلیل زنگ نزدنشونو نزار پای اینکه بی احتر ...

من دلم میخاد اول سالی رو بااونا باشم سرسفره.. ولی وقتی میبینم دعوت نمیکنن ترجیح میدم نرم. اونجا.. 

ول کن نمیخواد سال تحویلم باهاشون باشی

من هیچ موقع سال تحویل خونه مادرشوهرم نرفتم و نخواهم رفت.هرسال هم باهم میرفتیم خونه بزرگتراشون عید دیدنی، امسال میخوام فقط خودمون دوتا باشیم

2706