2733
2739
عنوان

در چه حالید

| مشاهده متن کامل بحث + 582 بازدید | 89 پست
وای یکمم آلوورا میزدی بش خوب میشد 😅 خوب کاری کردی منم میخوام روغن آرگان بزنم به موهام چون شدیدا ضع ...

الوورا ندارم 

ی اخلاق بدی دارم اصننننن ب موهام نمیرسم 

دو سال پیش ی ماسک خریده بودم اونو زدم تموم شد ب خودم قول داد بود بازم بگیرم ک نگرفتم 😂😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الوورا ندارم  ی اخلاق بدی دارم اصننننن ب موهام نمیرسم  دو سال پیش ی ماسک خریده بودم اونو ...

من همیشه خودمو سرزنش میکنم بخدا میگم خودم به همه روغن میدم برا خودم استفاده نمیکنم 😕

ولی کرچک و آرگانو حتما میزارم تو برنامم

ما اومدیم بندرعباس خیلی گرمه

با تیشرت باید بریم بیرون😂😂😂

از اونایی که بدن نترس،چون میدونی چقدر بدن،از اونایی که فکر میکنی خوبن بترس چون نمیدونی چقدر بدن.....!!!!!
2731
من همیشه خودمو سرزنش میکنم بخدا میگم خودم به همه روغن میدم برا خودم استفاده نمیکنم 😕 ولی کرچک و آر ...

کرچک شنیدم برا مژه خوبه 

راستی شیوا دیروز رفتم عطاری ی خانم اومد روغن زرده تخم مرغ خرید 

من اولین بار بود همچین چیزی میشنیدم 😂😂😂😂😂😂😂😂😂

کرچک شنیدم برا مژه خوبه  راستی شیوا دیروز رفتم عطاری ی خانم اومد روغن زرده تخم مرغ خرید  ...

منم الان میشنوم ولی وقتی پودر تخم مرغ باشه حتما روغنشم هست😁

کرچک برای ابرو مژه و تقویت و رشد موها خوبه مثلا این روغن زیتونی که دیشب زدی مثل اون کرچکو بزنی یه کلاه بزاری بمونه یعنی برای تقویت مو معجزه است

چقد کار داری منم ابروهام مونده حوصله ندارم مرتبش کنم کسی هم نیست انگیزه پیدا کنم براش خوشگل کنم

عزیزم با  ابرو های  ژولی پولی هم خشگلی 

بیا شما  پیش قدم شو ایجاد انگیره کن خشگلتر کن   

من با مادر شوهرم تو دید وبازدید عید  تو مهمونی  خونه خاله ام  اشنا شدم 

خشجل ومشجل ان شاءالله بهترین خیر ها وشادی ها  و هر انچه که به صلاح آرامش دلت  هست  تو سال جدید واست پیش بیاد

الهی امین 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
2738
هیچی شوهرم دیشب گفت سال تحویل میخوام دوتایی باشیم ی حرفایی رو بهت بزنم😑

من به جای تو استرس گرفتم یعنی چی میخواد بگه🤔😊

برای تو که خدایی،خدای من تو بگو که استجابت کدامین دعای من سخت است؟؟😔
نمیدونم نکنه میخواد بگه زن گرفتم😦 یا بگه ... همش افکارمنفی میاد تو ذهنم😓

خدانکنه دیوونه😐

ایشاله که خبرای خوب بهت میده

برای تو که خدایی،خدای من تو بگو که استجابت کدامین دعای من سخت است؟؟😔
کشف حجاب  😯😯😯😯😯😯 خواهرم حجابتتتت

😂😂😂منظورم همسرم و بچه هام بودن

از اونایی که بدن نترس،چون میدونی چقدر بدن،از اونایی که فکر میکنی خوبن بترس چون نمیدونی چقدر بدن.....!!!!!
جون من ریپلای کن منو چی گفت😁

دم سال تحویل اومد دستمو گرفت گفت توی این چهارسال خیلی سختی کشیدیم ناراحتی داشتیم خوشحالی داشتیم

میدونم زندگیمون اونی نیست ک تو میخوای 

ولی من همه ی تلاشمو میکنم ک مدیونت نشم و کلی از این حرفا😐😐

ینی دق داد منووو

مرسی بابت تمام خوبیات اقاییم😍ی صلوات برای حاجتم
2706