2733
2739
عنوان

اعصابم خرده

190 بازدید | 18 پست

یه عالمه کار دارم.دیروز بچه امم واکسن زدم الانم تب داره شهر غریب زندگی می کنم هیچ کسی رو ندارم..شوهرمم می خواد بره سرکار نمی مونه کمکم بده .شوهرای شمام رفتن سرکار؟

خداروشکر

بابام سرکاره بمیرم

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهش استامیوفن بده ..ناراحت نباش عزیزم منم خیلیی اوضام بدتر از شماس کل کارام مونده مبل خریدیم تازه دیروز تحویلمون دادن  همونجوری مونده وسط خونه کل خریدامون مونده شوهرمم از دیروز تو بیمارستان بستری شده به خاطر قلبش ..فقط دعا دعا میکنم زود خوب شه که سال تحویلمونو تو بیمارستان نباشیم😪😪😪

2728

شوهر من پر پر بشم از ساعت کاریش نمیرنه😂با اینکه شغلش آزاده

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
منم کلی کار دارم😥 خودمم عین افسرده ها افتادم رو تختم ..این ماه پری نشدم😔 این یعنی اینکه حاملم

چرا افسرده عزیزم روز آخر ساله دیگه بدیا و ناراحتیایه این سالو کول نکن ببر سال ۹۸😊

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
2738
بهش استامیوفن بده ..ناراحت نباش عزیزم منم خیلیی اوضام بدتر از شماس کل کارام مونده مبل خریدیم تازه دی ...

انشاالله ک زودتر سلامتیشو بدست بیاره👐

شوهر من قرار بوده فرشامو بده قالی شویی وقتم گرفتم الان حاضر نیست ببره میگه خودم شامپو فرش میزنم دیشب ...

ای بابا😐

شوهر منم گف نده قالی شویی منم مجبورش کردم بشوره الان میگه از سال دیگه بده همون قالی شویی😅

عزیزم منم بچه ام کوچیکه و شاغلم باید برنامه ریزی میکردی طبق برنامه پیش میرفتی من به علاوه کارای خودم کارای مادرم هم هست همه انجام شده نه به کارم لطمه زدم نه به کارای خونه 

به همه چی رسیدگی کردم کم کم بااینکه خونه ام خیلی بزرگه ولی تمام شده حتی تا اتو کاری هم انجام شده فقط یه جارو اساسی مونده.

همسرم هم تعطیله.

شما یه مادری وهم همسر امسال که گذشت ولی سال جدید حتما برنامه ریزی کن اینجوری ازپادرمیای اصلا به امیداقایون نباش بخوای بااونا پیش بری به جایی نمیرسی

واکسن دوماهگی وشش ماهگی نه دردداره ونه تب شدید جای نگرانی نیست هرچهارساعت استامینوفن بده.ولی واکسن چهار وهجده ماهگی بدترین واکسن هست واکسن خیلی سنگینه تبش گهگاهی شدیدمیشه که گاهی نیاز به شیاف هست

2706