2726
عنوان

محکم زد تو دستم...بیاید یه دقیقه

| مشاهده متن کامل بحث + 835 بازدید | 55 پست

وای من همسرم اینطوریه جوری میزنه مثلا اون داره شوخی میکنه ولی بدن من کبود میگم عزیرمن شوخی نکن باهام یامثلا میاد قلقلکم بده جوری میده انگار یاد نداشته باشه باانگشتاش فشاربده محکم اخرم شوخی اینطوری به قهر کشیده میشه دیونس بابا میگه این شوخی میگم عشقم من زنم مرد که نیسنم روحیم پوستم حساسه میگه مگه بعد اب بندیت کنم

هیسسسس دخترها فریاد نمی زنن
خب عزیزم یکم سنش کمم هست به حساب اون بزار به هر حال تو بزرگتری ولی در کل پسرا و مردا همیشه لجباز و ب ...

البته اینارو ب شوهرم نمیگم بدش میاد  شوخی فیزیکی حساسه

مثلا انقد محڪمــ بغلم ڪنے که ترڪ خوردگےِ های قلبم بچسبه به همـ :)🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای من همسرم اینطوریه جوری میرنه مثلا اون داره شوخی میکنه ولی بدن من کبود میگم عزیرمن شوخی نکن باهام ...

خخخ...برعکس شوهر من شوخیای اینطوری نمیکنه

2728
خخخ...برعکس شوهر من شوخیای اینطوری نمیکنه

عزیزم .نه بابا مثلا الان تنبیش کردم میاد بغلم میکنه میگه دلم براشوخی تنگ شده میگم خوب عزیز دلم شوخیات مثل ادم نیست همه تو شوخی میخندن من بدبخت باید گریه کنم 

هیسسسس دخترها فریاد نمی زنن
الهی عزیز دلم خوش به حالت من که تک بچه بودم همیشه حسرت همبازی داشتم قدرشو بدون😊

چشم عزیزم...تک فرزندی؟

عزیزم .نه بابا مثلا الان تنبیش کردم میاد بغلم میکنه میگه دلم براشوخی تنگ شده میگم خوب عزیز دلم شوخیا ...

عزیزم شوهرت مهربونه دوست داره باهات شوخی کنه

توم ب شوخی بزنش

2706