2410
2553

امکان ک داره مثلا ممکنه زود زده باشی،خداکنه حامله باشم منم😞

(دوقلو باردارم) میشه واسم دعا کنید مشکلم حل شه مریضیه خطرناکی نباشه با دلخوشی بمونم بالا سر بچه هام واسشون مادری کنم؟تورو خدا دعام کنید😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

به امید خدا حامله ای عزیزم  من ۷ روز از موعدم گذشته پری  نشدم

هفت روز اگه گذشته دیگه بیبی نزن برو از بده 

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 
2456
به امید خدا حامله ای عزیزم  من ۷ روز از موعدم گذشته پری  نشدم

من ۷روز مونده به موعدم😑دردای پریودم دارم،ولی خب خدابزرگه دلم روشنه

(دوقلو باردارم) میشه واسم دعا کنید مشکلم حل شه مریضیه خطرناکی نباشه با دلخوشی بمونم بالا سر بچه هام واسشون مادری کنم؟تورو خدا دعام کنید😭

پریودات همش منظمه؟واسه اولین بار عقب انداحتی؟اگه اره ک برو ازمایش بده

پریودات همش منظمه؟واسه اولین بار عقب انداحتی؟اگه اره ک برو ازمایش بده

هیچ موقع تاریخ پریهامو یادم نمیمونه ایندفعه هم خیای اتفاقی یادم مونده فعلا تا هفته ی بعد صبر میکنم ببینم چی میشه ایشالاهرچی به صلاحمه همون میشه

من هفت روز دیگه موعدمه دردای شکمی دارم و سینه ام خیلی درد مبکنه اصلا هم حوصله ندارم خودمو امیدوار کنم ولی نمیدونم چرا منتظرم😐

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 
2714