2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نه عزیزم خدا رو صد هزار مرتبه شکر منتها پارسال یکی از بدترین سالهای عمرم بود و خیلی روم اثر گذاشته خ ...

منم امسال 

کلکسیرن بدشانسیام بود

حالمم مث توعه

فقط نیمتونم گریه کنم 

منم دارم گریه میکنم با خواهر و مادر و پدرم دعوام شده دیروز تا شب اشک ریختم بجای کادو فرستادن فقط اشکمو در آوردن البته کلا من کادو نمیبینم شوهر من به اونا عیدی میده اونا به من هیچ چی نمیدن حد اقل امسال عیدی نمیدادن اشکمم در نمیاوردن سر هیچی از خواهرم طرفداری کردن یه حرفهایی بارم کردن که تا عمر دارم یادم نمیره حلالشون نمیکنم 

لطفا برا سلامتیه مامانم صلوات بفرستین ممنون 
2720
منم امسال  کلکسیرن بدشانسیام بود حالمم مث توعه فقط نیمتونم گریه کنم

الهی عزیزم پس همدردیم میفهممت فقط یکم ارامش میخوام ان شاالله خدا به من و تو و همه کسایی که همدرد ما ان ارامش بده☹😊

چشمات و ببند به بدترین اتفاقهایی که میتونه تو زندگیت بیافته 5 دیقه فکر کن بعد چشمات و باز کن❤️

ایرانیامیگن.،ازدل برود هر آنکه از دیده برفت... امافرانسوی ها میگن.،به قلب ما نزدیک است آن که از چشمهای ما دور است...... فرانسوی میخوامت❤️
2714
الهی عزیزم پس همدردیم میفهممت فقط یکم ارامش میخوام ان شاالله خدا به من و تو و همه کسایی که همدرد ما ...

گیدونی حس میکنم خیلیییییی پر شدم

دوس دارم حرفامو بگم ک خالی شم

ولی میترسم 

کم کن رابطتو هیچکی از خودت مهم تر نیست

رونمیدم شمارشونو گذاشتم تو لیست سیاه با شماره ی برادرم زنگ میزنن منم چون داداشمو خیلی دوست دارم فک میکنم اونه بر میدارم میبینم مامانمه بخدا چشمام داره میسوزه بس که گریه کردم اگه خواستی بفهمی موضوع چیه تاپیک های قبلیمو بخون ببین تورو خدا آخه من چه گناهی داشتم 

گیدونی حس میکنم خیلیییییی پر شدم دوس دارم حرفامو بگم ک خالی شم ولی میترسم 

چرا عزیزم میترسی بشین و به هیچی فکر نکن تو تنهای با خدا با خودت حتی با دیوارا حرف بزن خالی شی چون به ادما بگی سواستفاده میکنن منم همیشه اینکارو میکنم با خدا حرف میزنم با دیوار با اسمون خالی میشم سبک میشم بهش فکر نکن که نمیتونی شروع که کنی خودش میاد و میاد 😊

ولی کار من از اینکارا گذشته متاسفانه من هیچی واسه گفتن نداره تازگیا میشینم و فقط به یه جا خیره میشم و میرم تو خاطرات خیر نبینم که پارسال این بلا رو به سر خودم اوردم😭☹

منم دارم گریه میکنم با خواهر و مادر و پدرم دعوام شده دیروز تا شب اشک ریختم بجای کادو فرستادن فقط اشک ...

یه روز یه جایی (مهربون هستیا)انقد اروم میشی و مهربون که اصلا نمیدونی چطوری بخشیدی و فراموش کردی و اشتی کردی

کینه ای نیستم ولی الزایمرم ندارم.
یه روز یه جایی (مهربون هستیا)انقد اروم میشی و مهربون که اصلا نمیدونی چطوری بخشیدی و فراموش کردی و اش ...

اتفاقا این بار میخوام نبخشم خیلی دلمو شکوندن این حقه من نبود

2706