2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
فقط میدونم ب اندازه 80 سال خستم 

منم😞

امشب داشتم با خدا حرف میزدم گفتم خداجونم من جز تو پناهی ندارم کمکم کن دیگ مغزم گنجایش نداره هر روز به یه موضوع جدید فکر کنم و بخاطرش استرس داشته باشم😭توروخدا هرکی پستمو خوند واسه مشکلم دعا کنه صلوات بفرسته رفع بشه و مریضی خطرناکی نباشه خیالم راحت شه مرسی

(دوقلو باردارم) میشه واسم دعا کنید مشکلم حل شه مریضیه خطرناکی نباشه با دلخوشی بمونم بالا سر بچه هام واسشون مادری کنم؟تورو خدا دعام کنید😭
2738

اشک است و لبخند گل و آیینه بازی. این آهنگها و گوش نکن خودت با دستای خودت داری نابود میکنی خودت و هر چند که حال خودمم خوب نیست 😔😔😔😔😔

ایرانیامیگن.،ازدل برود هر آنکه از دیده برفت... امافرانسوی ها میگن.،به قلب ما نزدیک است آن که از چشمهای ما دور است...... فرانسوی میخوامت❤️
منم😞 امشب داشتم با خدا حرف میزدم گفتم خداجونم من جز تو پناهی ندارم کمکم کن دیگ مغزم گنجایش نداره ه ...

منم مث تو

در نا امید ترین حالت ممکنه

و بدتوش اینه ک دیگ حتی با خدا حرف نمیزنم

اتفاق خاصی تو زندگیت افتاده؟

نه عزیزم خدا رو صد هزار مرتبه شکر منتها پارسال یکی از بدترین سالهای عمرم بود و خیلی روم اثر گذاشته خوب شده بودم تا همین اخیرا خیلی حسای بدی تو وجودمو انگار یکی داره خفم میکنه همش دلم میخواد بخوابم واسه هیچی خوشحال نمیشم همین امشب تا نیم ساعت پیش داشتم گریه میکردم جوری حالم بد میشه که احساس میکنم هیچ وقت خوب نمیشم الان تقریبا ۱ ماهه اینجوری شدم

منم😞 امشب داشتم با خدا حرف میزدم گفتم خداجونم من جز تو پناهی ندارم کمکم کن دیگ مغزم گنجایش نداره ه ...

یه خانمی که پروفایلش یا علی برو تاپیکش❤️

ایرانیامیگن.،ازدل برود هر آنکه از دیده برفت... امافرانسوی ها میگن.،به قلب ما نزدیک است آن که از چشمهای ما دور است...... فرانسوی میخوامت❤️
2706