2733
2734
عنوان

خانمای متاهل و وارد به غذاهای مقوی بیاید یه چند دقیقه

| مشاهده متن کامل بحث + 649 بازدید | 65 پست
عزیزمی رو عکسا حساس نباش. بالاخره ادم رو پروفایل و اینستا و فیس بوک هم میذاره. طوری نیس:) پس با این ...

اتفاقا عکسامو نشون همسرم دادم و گفتم وقیح ورداشته گفت حساس نباش مهم من فهمیدم نگران چی هستی باحجاب فرستاده بودی منم دیگه خوشحال شدم از حرفاش 

خوشبختی یعنی صدای خنده های ما و آرامشی که بینمونه

https://www.kefirgrains.ir/what-is-kefir-grains.html

میتونی قارچ کفیر هم بخری برای تولید دوغ خونگی

سالمه!!!

کره محلی هم از لبنیاتی ها بخر

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از بامیه و کنگر هم سعی کن استفاده کنی

ماست و کنگر یا خورشت کنگر

قیمه با بامیه یا خوراک بامیه

اینا هم پرخاصیتن

با تره ف نگی هم میتونی سوپ تره فرنگی بپزی

بعضیا هم قاطی استمبولی میکنن

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    

مرسی عزیزم برام سایت کفیر رو معرفی کردین اتفاقا کفیر هم پیدا نمیکردم کلا سمت ما واسمون چیزی نمیارن مردم طرفداری نمیکنن برای همینه 

2728
مرسی عزیزم برام سایت کفیر رو معرفی کردین اتفاقا کفیر هم پیدا نمیکردم کلا سمت ما واسمون چیزی نمیارن م ...

کفیر رو کلا باید اینترنتی بخرین . نمیدونم شاید مغازه های لبنیاتی هم داشته باشن بعضیاشون

سعی کن با عرق نعنا و عرق بهار نارنج و عرق خار شتر و گلاب و کلا عرقیجات هم شربت درست کنی تو تابستون...اینا هم پرخاصیتن.

طی روز هم دمنوش زنجبیل ، چای سبز، دمنوش به لیمو، دمنوش اسطخودوس،  دمنوش سیب و دارچین، دمنوش بابونه و ... بهش بده . میتونی چای عناب یا چای ترش هم بدی. اینا هم همگی پرخاصیتن.

سیب زمینی شیرین هم اگر گیر اوردی جزو پرخاصیتاس. تو نت چند مدل طرز تهیه باهاش رو سرچ کن من معمولی ابپز میکنم یا سر میکنم.

کدو حلوایی هم پرخاصیته. سوپ و کیک کدو حلوایی و یا کدو حلوایی رو سرخ کن و با الو خورشتی و گوشت قلقلی و کمی شهد بذار کف تابه و بپز. طعمش عالیه.

من گفتم متاهل ولی الان شما چندین چیز مفییید و پرخاصیت به من گفتین من ازشون قافل بودم و خیلیا با اسماشون اشنا نبودم و چنتا سایت خوووب برام معرفی کردین کلی وقت گذاشتین با اینکه مجردید ولی دست منو از پشت بستین 😚😘😙🌷🌷🌷🌹🌹🌹

من گفتم متاهل ولی الان شما چندین چیز مفییید و پرخاصیت به من گفتین من ازشون قافل بودم و خیلیا با اسما ...

عزیزم من در زمینه خوردنی تا فردا صبحم میتونم رو منبر برات سخنرانی کنم:)))))

دفعه بعد سر در تاپیک بنویس شکموها بیان.....اصولا اینجور افراد به تغذیه بیشتر اهمیت میدن چون خوش اشتهان:)))))

کفیر رو کلا باید اینترنتی بخرین . نمیدونم شاید مغازه های لبنیاتی هم داشته باشن بعضیاشون سعی کن ب ...

خوشحال شدم تاپیکم زدم و تو تاپیکم اومدین و دلخور نشدین انقدم با حوصله نوشتین محبتتون رو چجوری جواب بدم من الهی خدا دلتونو شاد کنه بهترینارو نسیبتون کنه هرچی از خدا بخواید رو براتون مستجاب کنه زندگیتونو نورانی کنه عاقبت بخیر بشین و خدا شما رو از شر هرچی بدی و ادم بد در امان قرار بده و دور نگهتون بداره الهی امین یا رب العالمین

2738
خوشحال شدم تاپیکم زدم و تو تاپیکم اومدین و دلخور نشدین انقدم با حوصله نوشتین محبتتون رو چجوری جواب ب ...

ممنون عزیزممممم بابت این همه دعای خیر   

عزیزم من در زمینه خوردنی تا فردا صبحم میتونم رو منبر برات سخنرانی کنم:))))) دفعه بعد سر در تاپیک بن ...

چشم حتما در زمینه خوردنی خیلی به من کمک کردین انننقد خوشحالم کردی خدا دلتو شاااد کنه 

ممنون عزیزممممم بابت این همه دعای خیر    

کار خیرتون دعای خیر هم لازم داشت شما بی منت به من کمک کردین لطف و محبت شما رو فقط با دعا میتونم جواب بدم 

کار خیرتون دعای خیر هم لازم داشت شما بی منت به من کمک کردین لطف و محبت شما رو فقط با دعا میتونم جواب ...

ماشالا دوست عزیز😙😙.چقدر مطالب جورواجور بلد بودین.کاش شما مامانم بودی منو قوی میکردی .از بی حالی خسته شدم نیاز به تقویت دارم.۵کیلو کمبود وزن دارم.😔

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘
2706