2733
2734
عنوان

خانمای متاهل و وارد به غذاهای مقوی بیاید یه چند دقیقه

| مشاهده متن کامل بحث + 649 بازدید | 65 پست
اتفاقا عاشق سالاده و عاشق تخم کدو و افتابگردان هست و تازه فهمیدم میشه رو سالاد بزارم خیلی ایده خوبی ...

میتونی حتی تربچه نقلی هم توش رنده کنی

یا برگ اسفناج هم با کاهو بریزی تو سالاد

فلفل دلمه هم خرد کن کلی ویتامین س داره

پیاز یادت نره

اگر رفتی تجریش ارتیشو حتما بخر. مثل تره فرنگی شدیدا پرخاصیته.

دو روز دیگه بهاره والک هم میارن کلا این سبزی های کوهی خاصیت زیاد داره. والک پلو درست کن.

میتونی سوهان عسلی براش بخری با انواع مغزها، مغز بادام و بادام زمینی...

قوتو هم پرخاصیته

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهش میکنم عزیزمممممم خورشت بادمجون با ماهیچه هم طعمش عالیه! ته چین گوشت جوجه کباب خوراک زبان گ ...

متاسفانه شیر سویا هم هرچی گشتم حتی هایپر مارکت و فروشگاه های زنجیره ایی هم رفتم نداشتن 

خوشبختی یعنی صدای خنده های ما و آرامشی که بینمونه
خدا از خانومی شمارو کم نکنه الهی چقد مهربونین عزیزم  ماهی سالمون از کجا تهیه کنم هرجا رفتم ندا ...

راستش ما تهران از فروشگاه شهروند میخریدیم. بهتر ازماهی فروشی بود، درواقع تازه تر بود.

https://www.mahidarya.com/14-آبزیان-صادراتی

تو این لینک هم یه سر بزن.

صدف هم شدیدا پرخاصیته.

فکر کنم سالمون هم داشته باشه.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
2728
متاسفانه شیر سویا هم هرچی گشتم حتی هایپر مارکت و فروشگاه های زنجیره ایی هم رفتم نداشتن 

اگر تهرانی اصولا فروشگاه هایپر استار سمت غرب تهران باید پیداش کنی.

اینترنتی میشه ماهی سفارش بدم خراب در نمیات 

تا حالا سفارش ندادم ولی یکبار میتونی امتحان کنی. حجم کم سفارش بده ببین چطوره.

میتونی حتی تربچه نقلی هم توش رنده کنی یا برگ اسفناج هم با کاهو بریزی تو سالاد فلفل دلمه هم خرد کن ...

ما جنوب زندگی میکنیم و خودمونم جنوبی هستیم متاسفانه من تازه اسمشون رو شنیدم و تحقیق میکنم درموردشون شکلشونو ببینم و اصلا اسمشونم به گوشم نخورده تو این 21 سال عمرم 

بازار هم که کلی میگردم چیز جدیدی اومده یا نه هم نمیبینم 

http://www.shahrvand.ir/fa/product/235-شیر-سویا-ساده-1-لیتری-بکر.html

اینم شیر سویا

ماست هم سعی کن پروبیوتیک ورداری که باکتری های طبیعی رو داشته باشه

برنج هم کته بذار و داخل ابش یه قاشق سبوس برنج آسیاب شده بریز که پرخاصیت بشه. طعم خاصی نداره فقط کمی برنجت تیره میشه میتونی زعفران هم بریزی که همش زرد بشه و معلوم نشه.

2738
راستش ما تهران از فروشگاه شهروند میخریدیم. بهتر ازماهی فروشی بود، درواقع تازه تر بود. https: ...

مرسی عزیزم من تهران زندگی نمیکنم عزیزم جنوبی هستم خرمشهری ام و بچه خرمشهرم همسرمم همینطور وقیح هم دوتا عکسمو ورداشته گذاشتم اینجا 

ما جنوب زندگی میکنیم و خودمونم جنوبی هستیم متاسفانه من تازه اسمشون رو شنیدم و تحقیق میکنم درموردشون ...

آرتیشو فکر کنم وارداتی باشه بعید میدونم تا اونجا اونده باشه ولی والک سبزی کوهی هست نمیدونم سمت شما کوه داره یا نه.

کلا میوه هایی مثل ازگیل و بلوبری و تمشک و چیزای جنگلی انتی اکسیدان زیادی دارن و البته گرون هم هستن. سمت شمال بهتر پیدا میشه.

https://www.shahrvand.ir/fa/product/235-شیر-سویا-ساده-1-لیتری-بکر.html اینم شیر سویا ماست هم ...

مرسی عزیزم خیلی مهربونی خیییلی کمکم کردی خدا انشاالله به حق پنج ال عباتن تو زندگیتون هیچی واستون کم نزاره و به هرچی بخواین برسین الهی از ته قلبم گفتم بخدا انقد مهربون ندیدم مثل شما 

مرسی عزیزم من تهران زندگی نمیکنم عزیزم جنوبی هستم خرمشهری ام و بچه خرمشهرم همسرمم همینطور وقیح هم دو ...

عزیزمی رو عکسا حساس نباش. بالاخره ادم رو پروفایل و اینستا و فیس بوک هم میذاره. طوری نیس:)

پس با این حساب سمت شما ماهی بهتر پیدا میشه. گاهی قلیه ماهی درست کن یا کبابی یا تمام قد بذار تو فر.

بلدرچین بخر کباب کن

تخم بلدرچین

تخم مرغ محلی

مرسی عزیزم خیلی مهربونی خیییلی کمکم کردی خدا انشاالله به حق پنج ال عباتن تو زندگیتون هیچی واستون کم ...

لطف داری عزیزمممم  

آرتیشو فکر کنم وارداتی باشه بعید میدونم تا اونجا اونده باشه ولی والک سبزی کوهی هست نمیدونم سمت شما ک ...

سمت ما کوه نیست باید با ماشین 6 ساعت حرکت کنبم تا کوه هارو ببینیم 

ماکارانی هم خریدی سعی کن سبوسدار بخری

واسه صبحانه هم میتونی برشتوک یا اوت میل یا موسلی بخری ....مخلوط غلات هست مثل جو دو سر یا ذرت و میوه خشک و مغز تخمه و چنتا جیز دیگه که باید خودتون فقط شیر بهش اضافه کنین. یه صبحانه سالم و مقویه.

2706