2733
2734

بچه های من الرژی به پروتئین گاوی داشتن بعد۸ماهگی خوب شدن

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
بچه های من الرژی به پروتئین گاوی داشتن بعد۸ماهگی خوب شدن

خوش بحالتون روزی دختر من باشه

علایم الرژق شون چی بود؟

دختر من ۹ ماهشه 😣 از دیشب رفلاکسش وحشتناک شده که جیغ میزنه

دخترانم... رها ❤ و تو راهی💋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بعد یک سالگی کم‌شد تاد۱۸ ماهگی خوب شد

خیلی امیدوارم به اینکه بعد از یکسالگی بهتر شه دختر من بجز پروتین گاوی به تخم مرغم الرژی داره از دیشب فکر کنم به سویا هم الرژی داده چون اوضاعش خیلی بهم ریخته

2738
حدودا تا دوسالگیش شیر دادم.  خس خس سینه الانم که گرفتار لوزه شم  😢

دقیقا اینم میزنه به تنفسش😣 

برادر من مشکل داشت که همه ش کل سال رو مریض میشد لوزه رو عمل کرد ازون موقع مریص شدنش فقط شد فصل های سرمد

خیلی امیدوارم به اینکه بعد از یکسالگی بهتر شه دختر من بجز پروتین گاوی به تخم مرغم الرژی داره از دیشب ...

دختر منم پروتئین گاوی و حبوبات آلرژی داشت

هر کی دمی گوجه دوست نداره با من حرف نزنه اصن.
خوش بحالتون روزی دختر من باشه علایم الرژق شون چی بود؟ دختر من ۹ ماهشه 😣 از دیشب رفلاکسش وحشتناک ش ...

خودت رژیم غذایی داری مراعات میکنی؟ببرش پیش یه متخصص خوب که بهتربشه 

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"