2703
2553
یعنی با این روند سن ازدواج هیچ مادری هیچکدوم از بچه هاش تو سن ۴۰ سالگی مادر بدنیا نمیان؟ ضمنا سن ری ...

حاملگى پر خطر از ٤٠ سال و ٤٠ سال به بالا هست اين مسئله اى نيست كه بشه احساسى برخورد كرد از نظر علم پزشكى حامله شدن تا قبل از ٤٠ سالگى بهتره ،بعضى مشكلات حتى تو غربالگيرى و سونو هم مشخص نميشن 

خب هرکسی طبق شرایط خودش تصمیم میگیره  ولی من بشم۴۰ساله عروس و داماد دار شدم

عزیزم ایشون نگفتن کی بشه 40 سالش نوه دار میشه شرایط هر کسی فرق میکنه در ضمن به این نتیجه رسیدم زود بچه دار شدن ازدواج کردن نه هنره نه افتخار داره هنر خوب زندگی کردنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم ایشون نگفتن کی بشه 40 سالش نوه دار میشه شرایط هر کسی فرق میکنه در ضمن به این نتیجه رسیدم زود ب ...

خط اولمو درست بخون گفتم هرکسی طبق شرایط خودش تصمیم میگیره

من کی گفتم هنر کردم یا افتخار میکنم؟

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"