2410
2553
حالا مگه من گفتم نباید بیاره؟!

نه من اینو به صورت کلی گفتم عزیزم چون دیدم میگن حتما باید زود بیاری وگرنه فلانه و اینا ببخشید اگه ناراحت شدی😘

قدرت واقعی مرد به اندازه لبخند زنی هست که کنارشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه دار شدن تو سن ٤٠ سالگى اشتباهه چون درصد مشكل دار بودن بچه خيلى بالا هست اگه بچه سالم باشه ب ...

مامانی قدیم پس چی تا ۴۵ بچه میاوردن بچه هاشون همشون سالم وقبراق.خودشونم همینطور

دخترم،معجزه زندگیمو 
2720
مامانی قدیم پس چی تا ۴۵ بچه میاوردن بچه هاشون همشون سالم وقبراق.خودشونم همینطور

الان شما مامان هاى قديم رو با مامان هاى جديد يكى ميكنى كل زندگيمون شده هورمون انقدر همين هورمون ها تو بدنمون زياد شده كه يكسرى خانم هاى خيلى جوون  از الان مشكل باردارى دارن همين بيش فعالى اوتيسم همشون يه ربط هايى به شرايط زندگى دارن تازه اونموقعه هم بچه هاى عقب مونده كم نبود ولى خوب اطلاع رسانى كم بود و مردم تا سن بالا بچه مياوردن اصلا شما سرچ كن تو اينترنت ببين چى نوشته نوشته باردارى تو سن بالا خطرناكه ريسكش زياده 

اهوم. کاشتم جواب نمیده نه؟

چرا فكر كنم بشه ولى اگه كسى بخواد بچه دار بشه تو اين سن نيايد ديگه دست دست كنه و تمام ازمايشات رو قبل باردارى و در حين باردارى بايد مدام انجام بده

2714

من بچه نمیخوام ولی اگر قرار بود بچه دار بشم همون طرفهای چهل سالگی ام می‌شد 

سلامت تن و روان والدین مهمه

توی این سن امکانات مالی والدین و آگاهی شون بیشتره

و مثل قدیم نیست که سر پیری به بچه نرسن 

غالبا آدم های بالنده هستند که آگاه به مسیولیت بچه داشتن هستند و تحصیل کرده اند 

بنابراین به نظرم بیشتر و بهتر از یه مادر جوان به بچه می رسن

😁
الان شما مامان هاى قديم رو با مامان هاى جديد يكى ميكنى كل زندگيمون شده هورمون انقدر همين هورمون ها ت ...

بله اینکه غذاهامون ایراد داره حرفتون درسته.ولی خب  تا حالا من هرچی دیدم که تو سن بالا بچه آوردن مشکلی ندارن.به حرف این دکترا هم نمیشه زیاد اعتماد دکترم.نمونش دکتر خودم به همه میگن که تا۳۵ وقت دارین بچه بیارین اما خودش ۴۵ سالگی بچه آورده خودمن فکر میکردم نوشه وقتی فهمیدم بچشه داشتم شاخ درمیاوردم.یه خانمی هم توآشناهانون ۴۳ سالش بود دکتر بعش گفته بچه بیاری میمیری،البته چندتا سقطم داشت  ولی به حرفشون گوش نکرد وبچه آورد الان هم خودش سالمه هم بچش.دکترا کارشون ناامید کردنه.نمیدونم چه نفعی میبرن از این کار

دخترم،معجزه زندگیمو 
بله اینکه غذاهامون ایراد داره حرفتون درسته.ولی خب  تا حالا من هرچی دیدم که تو سن بالا بچه آوردن ...

كارشون نااميد كردن نيست اخه فقط پزشكان ايرانى نگفتن كه اوردن بچه تو اين سنين خطرناكه بله اونجورى حساب كنيم تك و توك باردارى هاى موفق هم در اين سنين بوده ولى من خودم به شخصه اصلا اينجور چيزهايى رو ديدم و قبول دارم كه باردارى هاى سن بالا پرخطر هستن و تغذيه تو زندگى خيلى نقش داره مشكل نابارورى انقدر زياد شده كه تو همين سايت كلى منتظر هستن تا دامنشون سبز بشه 😞

بچه دار شدن تو سن ٤٠ سالگى اشتباهه چون درصد مشكل دار بودن بچه خيلى بالا هست اگه بچه سالم باشه ب ...

یعنی با این روند سن ازدواج هیچ مادری هیچکدوم از بچه هاش تو سن ۴۰ سالگی مادر بدنیا نمیان؟

ضمنا سن ریسک بالاتر از ۴۰ ساله. هر مشکلی هم باشه تو غربالگری مشخص میشه

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
به نظرم بچه اداپت کنه

چرا اونوقت؟! 

زن و مردی که قادر به بچه دار شدن هستن چرا باید از این نعمت محروم کنن خودشون رو! 

حرفایی میزنید! حداقل کمی قبلش فکر کنید

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
چرا اونوقت؟!  زن و مردی که قادر به بچه دار شدن هستن چرا باید از این نعمت محروم کنن خودشون رو!& ...

چرا اینقدر پرخاش گری شما؟ ارامشتو حفظ کن پیر میشی

جهنم خالیست تمام شیاطین همینجا روی زمین اند!
2706