2726
عنوان

یه حس خوبی دارم فردا عیده

156 بازدید | 15 پست

از ذوق خوابم نمیرره .

خیلی خوشحالم .

شما چی خوشگلااا؟

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.

اره خوشحالم

خداروشکر تنمون سلامته و نفس میکشیم

ایشالا سال جدید خیلییییییییی خیلیییییییییی خوب باشه

به خاطر تو هم که شده تمام روزاهای بعد از این مهربانتر خواهم شد  98/4/4  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

فرقی برام نداره :))

کامنت اولی های عزیز،‌                                            در صورت برخورد با تاپیک های جنجالی هیجان خود را حفظ کرده و از نوشتن جمله ی زشت و نامطبوع "الان میان می خورنت" استفاده نکنید، خوشبختانه تا کنون هیچ گزارشی در ایران مربوط به آدم خواری و خصوصا زنده خواری ارائه نشده است.
سرسوزنی خوشحال نیستم برای عیدواهمیتی نداره☺

به کمپین آجیل ملحق شو...

بنظرم همه کسایی ملحق شدن مثل شما هستن

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
چراا

اخه چه عیدیه؟واس چی خوشحال باشم؟خانوادم ک ماشاالله باهمه قهرن کلاجای خاصی نمیریم زیادم مهمون نداریم ضمن اینکه خودمم باهمه قهرم پدرم وبرادرام گفقط یکم فعلابامامانم خوبم😒جاییم اونابرن همراهشون نمیرم😏

یک نفرپیش فلک ریش گروبگذارد بلکه دست ازسرآزردن مابردارد♥
اخه چه عیدیه؟واس چی خوشحال باشم؟خانوادم ک ماشاالله باهمه قهرن کلاجای خاصی نمیریم زیادم مهمون نداریم ...

عید بهونه ای میشه برای اشتی .شادی رو درون خودت متولد کن 

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
عید بهونه ای میشه برای اشتی .شادی رو درون خودت متولد کن 

من ک به بهونه عیدم خوب نمیشم.چون بی فایده اس همیشه همینه دوروز اول آشتی بعدش باز روز نو روزی ازنو.ممنون عزیزسال خوبی داشته  باشی🌷🌷

یک نفرپیش فلک ریش گروبگذارد بلکه دست ازسرآزردن مابردارد♥
2706