2726
عنوان

یه حس خوبی دارم فردا عیده

156 بازدید | 15 پست

از ذوق خوابم نمیرره .

خیلی خوشحالم .

شما چی خوشگلااا؟

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.

اره خوشحالم

خداروشکر تنمون سلامته و نفس میکشیم

ایشالا سال جدید خیلییییییییی خیلیییییییییی خوب باشه

به خاطر تو هم که شده تمام روزاهای بعد از این مهربانتر خواهم شد  98/4/4  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

فرقی برام نداره :))

کامنت اولی های عزیز،‌                                            در صورت برخورد با تاپیک های جنجالی هیجان خود را حفظ کرده و از نوشتن جمله ی زشت و نامطبوع "الان میان می خورنت" استفاده نکنید، خوشبختانه تا کنون هیچ گزارشی در ایران مربوط به آدم خواری و خصوصا زنده خواری ارائه نشده است.
سرسوزنی خوشحال نیستم برای عیدواهمیتی نداره☺

به کمپین آجیل ملحق شو...

بنظرم همه کسایی ملحق شدن مثل شما هستن

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
چراا

اخه چه عیدیه؟واس چی خوشحال باشم؟خانوادم ک ماشاالله باهمه قهرن کلاجای خاصی نمیریم زیادم مهمون نداریم ضمن اینکه خودمم باهمه قهرم پدرم وبرادرام گفقط یکم فعلابامامانم خوبم😒جاییم اونابرن همراهشون نمیرم😏

یک نفرپیش فلک ریش گروبگذارد بلکه دست ازسرآزردن مابردارد♥
اخه چه عیدیه؟واس چی خوشحال باشم؟خانوادم ک ماشاالله باهمه قهرن کلاجای خاصی نمیریم زیادم مهمون نداریم ...

عید بهونه ای میشه برای اشتی .شادی رو درون خودت متولد کن 

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
عید بهونه ای میشه برای اشتی .شادی رو درون خودت متولد کن 

من ک به بهونه عیدم خوب نمیشم.چون بی فایده اس همیشه همینه دوروز اول آشتی بعدش باز روز نو روزی ازنو.ممنون عزیزسال خوبی داشته  باشی🌷🌷

یک نفرپیش فلک ریش گروبگذارد بلکه دست ازسرآزردن مابردارد♥
2706