2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بچه منم همین جوری شدازبس زیاداسهال شددوسه بارخون تومدفوعش دیدم نگران نباش وقتی زیاداسهال بشن روده هاشون نازک میشه وبهشون فشارمیادوکمی خون میادولی اگه خونش خیلی زیاده حتمابرودکتر

خدایامن درکلبه ی فقیرانه ی خودچیزی دارم که تودرعرش کبریایی خودنداری من چون تویی دارم وتوچون خودنداری  
بچه ام  هر وقت مریض میشه فقط بی حاله گریه نمیکنه ۳ سالو ۸ ماهشه

عزیزم اونسری دکتر پسرم میگفت اسهال خونی رو حدی بگیرید حتما فردا ببرش پیش دکتر، اگه درد نداشته باشه که خوبه پسر من تو 8 ماهگی اسهال خونی شد و فقط گریه میکرد انگار دلش درد میکرد سریع بردیمش دکتر گفت روده هاش پیچ خورده، اورژانسی عملش کردن😢

شماهم حتما ببرش پیش دکتر و سعی کن نمونه برداری از اسهال

خدایا خیلی شکرت❤
عزیزم اونسری دکتر پسرم میگفت اسهال خونی رو حدی بگیرید حتما فردا ببرش پیش دکتر، اگه درد نداشته باشه ک ...

الان برگشتیم از دکتر گفت از اسهالشه و ویروسه.اره اگه خوب نشه بازم میبرم ش دکتر.ولی درد نداره

از صبح تا حالا همش تو دستشویی بود الان دیگه شده آب.ممنون عزیز

خوب دیگه برای همینه که خون اومده زیادی طفلک اسهال شده مایعات زیاد بده بهش کل آب بدنش رفته خوب میشه ان شاالله

خدایامن درکلبه ی فقیرانه ی خودچیزی دارم که تودرعرش کبریایی خودنداری من چون تویی دارم وتوچون خودنداری  
2706