1147
648

بچه ها یه خبر خوب

نی نی لازم از الان تا عید هروز تخفیف های استثنایی میذاره

من که هر روز چک میکنم منتظر تخفیف صندلی ماشینم

ما رو دنبال کنید

1156

بچه منم همین جوری شدازبس زیاداسهال شددوسه بارخون تومدفوعش دیدم نگران نباش وقتی زیاداسهال بشن روده هاشون نازک میشه وبهشون فشارمیادوکمی خون میادولی اگه خونش خیلی زیاده حتمابرودکتر

به خدانگووومشکل بزرگی دارم به مشکلت بگوووخدای بزرگی دارم😍
1194
بچه ام  هر وقت مریض میشه فقط بی حاله گریه نمیکنه ۳ سالو ۸ ماهشه

عزیزم اونسری دکتر پسرم میگفت اسهال خونی رو حدی بگیرید حتما فردا ببرش پیش دکتر، اگه درد نداشته باشه که خوبه پسر من تو 8 ماهگی اسهال خونی شد و فقط گریه میکرد انگار دلش درد میکرد سریع بردیمش دکتر گفت روده هاش پیچ خورده، اورژانسی عملش کردن😢

شماهم حتما ببرش پیش دکتر و سعی کن نمونه برداری از اسهال

حضرت نرجس خاتون خودتون واسطه بشید برا استجاب دعام.❤❤❤
عزیزم اونسری دکتر پسرم میگفت اسهال خونی رو حدی بگیرید حتما فردا ببرش پیش دکتر، اگه درد نداشته باشه ک ...

الان برگشتیم از دکتر گفت از اسهالشه و ویروسه.اره اگه خوب نشه بازم میبرم ش دکتر.ولی درد نداره

از صبح تا حالا همش تو دستشویی بود الان دیگه شده آب.ممنون عزیز

خوب دیگه برای همینه که خون اومده زیادی طفلک اسهال شده مایعات زیاد بده بهش کل آب بدنش رفته خوب میشه ان شاالله

به خدانگووومشکل بزرگی دارم به مشکلت بگوووخدای بزرگی دارم😍
1179
الان برگشتیم از دکتر گفت از اسهالشه و ویروسه.اره اگه خوب نشه بازم میبرم ش دکتر.ولی درد نداره

باسه دکتر بردیش که خیالت راحت درد نداره نگران نباش اگه خوش خوراکه موز بدین بخوره ماست بخوره اینا خیلی خوبن برا اسهال ایشالله زودی خوب میشه❤

حضرت نرجس خاتون خودتون واسطه بشید برا استجاب دعام.❤❤❤

موز یا نوشابه سیاه یا فالوده سیب بهش بده اسهالش خوب شه 

خیلی خطرناک اسهال اب بدنش کم میشه به خاطر همین بی حاله 

باسه دکتر بردیش که خیالت راحت درد نداره نگران نباش اگه خوش خوراکه موز بدین بخوره ماست بخوره اینا خیل ...

بد غذاس همیشه بازور بهش غذا میدم الان که اشکم در میاد تا یه لقمه بخوره فدات مرسی

1190