2737
2734

يک سمينار خيريه در لندن در حال برگزاري بود.

بيل گيتس به روي سن رفت و با ريتمي آرام شروع به دست زدن کرد.

هر سه ثانيه يکبار دستانش را بهم میزد

بعد از چند دقيقه گفت: هربار که من دستانم را ب هم میزنم کودکي در آفريقا از گرسنگي جان میسپارد ☹️

ناگهان صدایی از میان جمعیت گفت :

خو دست نزن الاغ 😳😟😁😂

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...

یه اقایی شب عروسیش با زنش تنها میشه ،نمیدونسته بهش چی بگه ،هور میشه میگه ،عزیزم !خانوادت میدونن تو اینجایی 😂

لباس زیرای ست و خوشگل میفروشم تو پیجم adak__mod. ممنون میشم با خریدت ازم حمایت کنی😘

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دقت کردید ازنظر صداسیما مردا اصلا جزو آدما حساب نمیشن

مثلا توی اخبارمیگه: درانفجار دیروز بیست نفر کشته شدند که سه نفر آنها زن و 4تن دیگر کودک بود...

انگار اون مردا وظیفشون بوده که کشته شن😂😂😂

خوش به حال ماهی ها تکلیفشان معلوم است هوایی که بشوند میمیرند...

یارو میره سربازی تو آموزشی بهش میگن اگه 3 تا دشمن اومدن سمتت چه میکنی؟

میگه؛ پدرشونو در میارم.

گفتن اگه 4 تا بیان چطور!؟

میگه؛  آسفالتشون میکنم.

گفتن اگه 5 تا بیان و تو فقط 5تا تیر داشته باشی چی!؟

میگه؛ میزنم لهشون میکنم.

گفتن آفرین به شجاعتت. گفتن حالا اگه 70 نفرو 3تا هواپیما و 5تا تانک بیان چی؟

میگه؛  شلوارمو در میارم میرینم تو ارتشی که غیر من کسیو نداره :😟😟

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران
2731

یه بار اومدم یه اسکناس پاره به یه راننده تاکسی بدم ،اینقد استرس داشتم نفهمه😰😨

گفتم ببخشید آقا من همینجا پاره میشم..😐😅😂😂

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...
یارو میره سربازی تو آموزشی بهش میگن اگه 3 تا دشمن اومدن سمتت چه میکنی؟ میگه؛ پدرشونو در میارم. ...

خیلی خوب بود ،😂

لباس زیرای ست و خوشگل میفروشم تو پیجم adak__mod. ممنون میشم با خریدت ازم حمایت کنی😘
2738

یه روز به یه مرده میگن ،کجای زندگیت خیلی ضایع شدی ؟ مرد میگه :یه روز دختر خالم زنگ زد ،بهک گفت خونمون خالیه بیا خونمون ،منم رفت زنگ و زدم رفتم تو دیدم خونه خالیه گفتم کجایی گفت تو اتاقم بیا تو اتاق ،رفتم تو اتاق دیدم همه واسم میخونن تولد ،تولد تولدت مبارک ،.بهش میگن خو کجاش ضایع شدی چ ربطی داشت ،میگه اخه لخت رفته بودم تو اتاق 😂