2726
عنوان

متنفرم از عید

| مشاهده متن کامل بحث + 391 بازدید | 23 پست
خیلی مغرور و عصبی و لجبازه.  باباش اینا کشتن مارو هی میگن بیاین اه

برو 

اونجا همش بخواب 

بخور بریز

با شوهرت دعوا کن

با تلفنحرف برن

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

موقع ظرف شستن مثل دست و پا چلفتی ها صد تا ظرف بشکن

موقع چای ریختن چای بریز روزمین بعدم افتضاح تمیز کن

ختما چند تا استکان بشکن

ی غذای افتضاح درست کن

زیر غذاشونو خاموش کن گند بخوره

نمک زیاد بریز توش شور بشه!

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
اکثرا دیگع همه زده شون از عید کسی علاقه چندانی نداره به دید و بازدید  مگه اینکه قبل عید بزنی ب ...

من عاااشق عیدم

عید بوی زندگی داره

موقع ظرف شستن مثل دست و پا چلفتی ها صد تا ظرف بشکن موقع چای ریختن چای بریز روزمین بعدم افتضاح تمیز ...

میدونی دلم نمیاد ...........دلم نمیاد کمک مادرش  نکنم .‌........اما واقعا وقتی میرم شمال اذیت میشم 

میدونی دلم نمیاد ...........دلم نمیاد کمک مادرش  نکنم .‌........اما واقعا وقتی میرم شمال اذیت م ...

دیگه راهش اینه

حالا دوس داری این راه حلش