2726
عنوان

چجوری علاقه و استعداد واقعیتونو کشف کردین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 11592 بازدید | 50 پست

من از وقتی ابتدایی بودم شبها با رویای طلبه شدن میخوابیدم

حالا تو صد پشتمون یک طلبه هم نبودا اصلا ب عمرم روحانی ندیده بودم اصلا مامان بابام نمازم نمیخوندن

اما رویای من بود اتفافا استعدادمم تو همون دروس تحلیلی و فکری بود

اما دیگه بخاطر جو خانواده دانشگاه رفتم اما هیچوقت دوست نداشتم

خلاصه ک برا خودمم جالبه چطور توی اون سن و سال انقد عاشق چیزی بودم ک برام کاملا ناشناخته بود اما وقتی بزرگ شدم فهمیدم دقیقا علاقه و استعداد واقعیم بود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه کم خونی کمبود ویتامین دی و و کم کاری تیروئید موجب خواب الودگی زیاد همیشه خسته و بی حال بودن میشه؟

تو رو خدا ب اسمم گیر ندین ی غلطی کردم دیگه بعدش نتونستم هیچ غلطی بکنم نی نی یار هم تغییرش نمیده (بخاطر ذوقی ک اولین بار دو تا خط پررنگ افتاد نزدیک ۲۰ تا بی بی چک زدم باهم ذوق کرده بودم)هنوزم عاشق بی بی چکم😂
2728

من ميدونم استعدادم در چه زمينه ايه و اميدوارم موفق بشم

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
ممنونم کیوت جون کارهایی که خوشحالم میکنه متاسفانه خوردن و خوابیدن و آهنگ گوش دادن و خیال پردازیه😕

مثل من به اضافه ی دیدن خانواده ام و تلفن زدن به دوستان و خواهرم 

.امروز خدای مهربان در انتظار من است تا حرکتی کنم و برکتی بی نهایت مرا دهد پس قدم برمی دارم به سوی خوشبختی حرکت از من، برکت از او 🙏🌹🌹 اکنون آبان۱۴۰۱وزن۸۰کیلو‌.به امید ۷۰ کیلو شدن. من از ۹۵ کیلو به ۸۰ رسیدم خدایا شکرت .به امید ۷۰ کیلو شدن
خخخخ ولی من مردادیم دقیقا مثل توام.تو وجودم پر از انگیزس از موسیقی و ورزش و هنر هر چی بگی دوس دارم و ...

منم مردادیم ولی یه مردادی مصمم و یه شیر قویییی👍🏻👍🏻👍🏻

و البته عاااشق خواب😂

و چنین بود که چندی کم از سی سال با تو بودم و غبطه‌ی تو بودن با من بود غبطه ی شولای شوقی که تورا بود ...

وای مرسی چه شعر قشنگی

سالهاست کسی برام شعر نفرستاده بود

من الان فهمیدم عاشق شعرم و ادبیات😍😍😍😍

(یادم رفته بود)

وای مرسی چه شعر قشنگی سالهاست کسی برام شعر نفرستاده بود من الان فهمیدم عاشق شعرم و ادبیات😍😍😍😍 ...

چه خوب!

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران
فک کنم شمام تو نوشتن استعداد داری ،یعنی قلم خوبی داری 😀 ولی به نظر من آدم باید بره سراغ کاری که تو ...

بله منم اول همین فکرو کردمم ( از اولشم به چیز خاصی علاقه نداشتما گفتم حداقل توش پول باشه)

حقوق دانشگاه دولتی تو تهران میخونم

هر کس میفهمه امکان نداره یه احسنت غلیظ نگه😉

معدلم خوبه درس هامو میخونم اما میدونم براش ساخته نشدم و خسته شدم

روحیه حساس و احساساتی با کمی منطق  و دقت و جیغ جیغویی دارم😠 بدرد حقوق نمیخورم 

قیافم سر کلاس شبیه عکس پروفایلته😁

بچه که بودم دوست داشتم ستاره شناس بشم اتفاقا علاقه عجیبی هم به ستاره ها و نجوم دارم الان. تا حالا خوشنویسی هنر های دستی رو امتحان کردم معلمم ولی میخوام برم تو کار عکاسی و استدیو عکاسی راه بندازم 

2706