1177
648
عنوان

تو روخدا خانوما کمکم کنید

358 بازدید | 26 پست

خانوما

خالم به مامانم گفته دخترتو ( من که مجردمو) تو خیابون با یه مرد دیدیم.

بهم تهمت زدند، همه جا گفته این شوهر کرده. ابرومو برد تهمتمم زد برام حرف در اورده

من بی گناهم اگه چیزی بود دلم نمی سوخت

اخه اون همکارم بودم، رابطمم کاری بود

چی کار کنم

شما باشین چی کار می کنید

خدا هرکی بهترین جوابو بم داد خاجتشو بده اگه بچه می خواد بش بچه بده

اگه خونه می خواد بش خونه بده

برا اینکه غم از دلم بره بیرون دعام کن، صلواتم بفرس.خدا هرکی دعام کرد بعدشم صلوات، حاجتشو برآورده کن.

مامان باباها بزارید بچه هاتون دو زبانه بزرگ شن

ما بهتون کمک می کنیم کلیک کنید

1156
عزیزم.. اون آقاهه کی بود و شما کجا بودین 

اون آقا همکارم بود و برگشتن منو تا سر خیابون که تو راهش بود رسوند.

میگند دیدیم با یه آقایی سوار ماشین شد و رفت

برا اینکه غم از دلم بره بیرون دعام کن، صلواتم بفرس.خدا هرکی دعام کرد بعدشم صلوات، حاجتشو برآورده کن.

شما یه انسان بالغ هستی که به سن قانونی هم رسیده 

اصلا لازم نیست خودتو به اون اثبات کنی 

به اون هیچ ربطی نداره اون آقا شوهرته یا دوست پسرت یا همکارت یا دوست معمولیت 

به  حرفای گزاف و چرت کسی توجه نکن 

روابط شما ربطی به دیگران نداره 

آنان که مادر را خدا می پندارند؛ کفرش به کنار  ، عجب خدایی دارند...
1194
عزیزم.. اون آقاهه کی بود و شما کجا بودین 

همکارم

اینجا مجازیه، راستشو گفتم، دلیلی نداره دروغ بگم اینجا مجازیه و هیچ کسی، کسیو نمیشناسه که.

اون آقا همکارم بود و برگشتن منو تا سر خیابون که تو راهش بود رسوند. میگند دیدیم با یه آقایی سوار ماش ...

وای این سوءتفاهم ها بدترین چیزه..به نظرم از این به بعد بیشتر احتیاط کن ..یک بار هم فقط به خانوادت توضیح بده .نه به کس دیگری.. همین ..

هر چقدر بیشتر کشش بدی بدتره.وقتی به خودت مطمئن باشی دیگه نترس و بزار اونا هم حد و اندازه خودشون رو  بفهمن ..بعدش خودشون میبینن که اه وا ..این که دختر خوبی بود..چرا بد گفتم .‌.همین که بیشتر توضیح میدید بدتره..

الان چرا واقعا حرف دیگران برات مهمه ؟! 

ما هرکاری کنیم بقیه حرف درمیاد از دهنشون 

مهم خانوادتن که برای اینکه بهشون ثابت کنی هرکاری لازمه بکن ولی خالت و. . . واقعا بهشون مربوط نیست 

من و تو کنار هم اونقدر قشنگیم که دلم میخواد مثل بقیه از دور خودمونو ببینم 😍💑 ...

ایشالا هرکی منو راهنمایی کنه،خدا خوشبختی واقعی رو بش بچشونه.

بیاید راهنماییم کنید

جا من بودید چی کار می کردید؟

1167
همکارم اینجا مجازیه، راستشو گفتم، دلیلی نداره دروغ بگم اینجا مجازیه و هیچ کسی، کسیو نمیشناسه که.

مشكل شما اينجاس كه حتي اينجام داري توضيح ميدي و همه رو قانع ميكني به فرض كه دوستت بوده به خالت مربوط نميشه اصلا، هر كي پرسيد بگو همكارم بوده نياز نميبينم بيشتر ازين بهتون توضيح بدم، به خانواده خودتم يه كلام بگو همكارم بود همين، تجربه نشون داده هرچي بيشتر توضيح بدي بيشتر باور نميكنن

كلمات فوق تهوع آور>> استفاده ممنوع⛔️ ١.آقايي ٢.همسري  ٣.شوشو  ٤.اسي.  ٥.دوست /ندوس ٦.خووو ٧.نميري تو /خدا نكشتت(كلمه ي معروف زن عموها شما با سن كم بكار نبريد لطفا🤢)  + اخايي( دوستان اشاره كردن) + من توام يا تو مني(بازم دوستان اشاره كردن😆) + آز (ازمايش) + سز(سزارين) و اينك پس از درخواست هاي مكرر توجه شمارو جلب ميكنم به منفور ترين كلمه>>> پري 🤦‍♀️
همکارم اینجا مجازیه، راستشو گفتم، دلیلی نداره دروغ بگم اینجا مجازیه و هیچ کسی، کسیو نمیشناسه که.

عزیزم ..استرس چرا داری اینقدر.. آروم باش اول تا تصمیم درستی بگیری و قوی باشی ..نه اینجا و این مسأله ..بلکه تو تمام مراحل زندگی ..

من که نگفتم راست میگی یا دروغ ..😘

عزیزم ..استرس چرا داری اینقدر.. آروم باش اول تا تصمیم درستی بگیری و قوی باشی ..نه اینجا و این مسأله ...

پای آبروه. آبروم تمام زندگیمه

ابروم تو فامیل سر هیچ و پوچ

پای ابرووه. تمام زندگی ابروم تو فامیل سر هیچ و پوچ

آبرو به این چیزهای خاله زنکی عهد عتیق نمیره.. دختر پاک خدا همیشه هواشو داره..اگر می خوای آبروت حفظ بشه به کسی توضیحی که بهش ربطی نداره نده..ارزش خودتو بالاتر از این حرفها بدون ..

1178