1147
1254
عنوان

تو روخدا خانوما کمکم کنید

359 بازدید | 26 پست

خانوما

خالم به مامانم گفته دخترتو ( من که مجردمو) تو خیابون با یه مرد دیدیم.

بهم تهمت زدند، همه جا گفته این شوهر کرده. ابرومو برد تهمتمم زد برام حرف در اورده

من بی گناهم اگه چیزی بود دلم نمی سوخت

اخه اون همکارم بودم، رابطمم کاری بود

چی کار کنم

شما باشین چی کار می کنید

خدا هرکی بهترین جوابو بم داد خاجتشو بده اگه بچه می خواد بش بچه بده

اگه خونه می خواد بش خونه بده

برا اینکه غم از دلم بره بیرون دعام کن، صلواتم بفرس.خدا هرکی دعام کرد بعدشم صلوات، حاجتشو برآورده کن.

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1258
عزیزم.. اون آقاهه کی بود و شما کجا بودین 

اون آقا همکارم بود و برگشتن منو تا سر خیابون که تو راهش بود رسوند.

میگند دیدیم با یه آقایی سوار ماشین شد و رفت

برا اینکه غم از دلم بره بیرون دعام کن، صلواتم بفرس.خدا هرکی دعام کرد بعدشم صلوات، حاجتشو برآورده کن.

شما یه انسان بالغ هستی که به سن قانونی هم رسیده 

اصلا لازم نیست خودتو به اون اثبات کنی 

به اون هیچ ربطی نداره اون آقا شوهرته یا دوست پسرت یا همکارت یا دوست معمولیت 

به  حرفای گزاف و چرت کسی توجه نکن 

روابط شما ربطی به دیگران نداره 

مامان جون💙   I love you💙Ek het jou lief💙 Te dua💙 Ana behibek 💙 Yes kez sirumen💙 M’bi fe💙 Aamee tuma ke bhalo aashi💙 Ya tabe kahayu💙 Nahigugma ako kanimo💙 Obicham te💙 Soro lahn nhee ah💙 Ngo oiy ney a💙 T’estimo💙 Ne mohotatse💙 Ndimakukonda💙 Mi aime jou💙Volim te💙 Miluji te💙 Jeg Elsker Dig💙Ik hou van jou💙 Mi amas vin💙 Ma armastan sind💙 Afgreki’💙 Eg elski teg💙 Doset daram💙 Mahal kita💙 Mina rakastan sinua💙 Je t’aime, Je t’adore💙 Ta gra agam ort💙 Mikvarhar💙 Ich liebe dich💙 S’agapo💙 Hoo thunay prem karoo choo💙 Palangga ko ikaw💙 Aloha wau ia oi💙 Ani ohev otah 💙 Guina higugma ko ikaw💙 Hum Tumhe Pyar Karte hae💙 Kuv hlub koj💙 Nu’ umi unangwa’ta💙 Szeretlek💙 Eg elska tig💙 Palangga ko ikaw💙 Saya cinta padamu💙 Negligevapse💙 Taim i’ ngra leat💙 Ti amo💙 Aishiteru💙 Naanu ninna preetisuttene💙 Kaluguran daka💙 Nakupenda💙 Tu magel moga cho💙 Sarang Heyo💙 Te amo💙 Es tevi miilu💙 Bahibak💙 Tave myliu💙 Saya cintakan mu💙 / Aku cinta padamu💙Njan Ninne Premikunnu💙 Wo ai ni💙 Me tula prem karto💙 Kanbhik💙 Ana moajaba bik💙 Ni mits neki💙 Ayor anosh’ni💙 Jeg Elsker Deg💙Syota na kita!!💙 Inaru Taka💙 Mi ta stimabo💙 Doo-set daaram💙Iay ovlay ouyay💙 Kocham Ciebie💙 Eu te amo💙 Te ubesk💙 Ya tebya liubliu💙 Tha gra\dh agam ort💙 Volim te💙 Ke a go rata💙Maa tokhe pyar kendo ahyan💙 Techihhila💙 Lu`bim ta💙 Ljubim te💙 Te quiero / Te amo💙 Ninapenda wewe💙 Jag alskar dig💙 Ich lieb Di 💙Mahal kita💙 Wa ga ei li 💙Ua Here Vau Ia Oe 💙Nan unnai kathalikaraen 💙Nenu ninnu premistunnanu💙Phom rak khun 💙 Seni Seviyorum💙 Ya tebe kahayu💙mai aap say pyaar karta hoo💙 Anh ye^u em 💙‘Rwy’n dy garu💙 Ikh hob dikh💙 Mo ni fe💙
1281
عزیزم.. اون آقاهه کی بود و شما کجا بودین 

همکارم

اینجا مجازیه، راستشو گفتم، دلیلی نداره دروغ بگم اینجا مجازیه و هیچ کسی، کسیو نمیشناسه که.

اون آقا همکارم بود و برگشتن منو تا سر خیابون که تو راهش بود رسوند. میگند دیدیم با یه آقایی سوار ماش ...

وای این سوءتفاهم ها بدترین چیزه..به نظرم از این به بعد بیشتر احتیاط کن ..یک بار هم فقط به خانوادت توضیح بده .نه به کس دیگری.. همین ..

هر چقدر بیشتر کشش بدی بدتره.وقتی به خودت مطمئن باشی دیگه نترس و بزار اونا هم حد و اندازه خودشون رو  بفهمن ..بعدش خودشون میبینن که اه وا ..این که دختر خوبی بود..چرا بد گفتم .‌.همین که بیشتر توضیح میدید بدتره..

الان چرا واقعا حرف دیگران برات مهمه ؟! 

ما هرکاری کنیم بقیه حرف درمیاد از دهنشون 

مهم خانوادتن که برای اینکه بهشون ثابت کنی هرکاری لازمه بکن ولی خالت و. . . واقعا بهشون مربوط نیست 

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💍❤P❤💍

ایشالا هرکی منو راهنمایی کنه،خدا خوشبختی واقعی رو بش بچشونه.

بیاید راهنماییم کنید

جا من بودید چی کار می کردید؟

عزیزم منکه بالاتر هم برات نوشتم 

محترمانه بهش میفهموندم که این مساله ربطی به اون نداره 

مامان جون💙   I love you💙Ek het jou lief💙 Te dua💙 Ana behibek 💙 Yes kez sirumen💙 M’bi fe💙 Aamee tuma ke bhalo aashi💙 Ya tabe kahayu💙 Nahigugma ako kanimo💙 Obicham te💙 Soro lahn nhee ah💙 Ngo oiy ney a💙 T’estimo💙 Ne mohotatse💙 Ndimakukonda💙 Mi aime jou💙Volim te💙 Miluji te💙 Jeg Elsker Dig💙Ik hou van jou💙 Mi amas vin💙 Ma armastan sind💙 Afgreki’💙 Eg elski teg💙 Doset daram💙 Mahal kita💙 Mina rakastan sinua💙 Je t’aime, Je t’adore💙 Ta gra agam ort💙 Mikvarhar💙 Ich liebe dich💙 S’agapo💙 Hoo thunay prem karoo choo💙 Palangga ko ikaw💙 Aloha wau ia oi💙 Ani ohev otah 💙 Guina higugma ko ikaw💙 Hum Tumhe Pyar Karte hae💙 Kuv hlub koj💙 Nu’ umi unangwa’ta💙 Szeretlek💙 Eg elska tig💙 Palangga ko ikaw💙 Saya cinta padamu💙 Negligevapse💙 Taim i’ ngra leat💙 Ti amo💙 Aishiteru💙 Naanu ninna preetisuttene💙 Kaluguran daka💙 Nakupenda💙 Tu magel moga cho💙 Sarang Heyo💙 Te amo💙 Es tevi miilu💙 Bahibak💙 Tave myliu💙 Saya cintakan mu💙 / Aku cinta padamu💙Njan Ninne Premikunnu💙 Wo ai ni💙 Me tula prem karto💙 Kanbhik💙 Ana moajaba bik💙 Ni mits neki💙 Ayor anosh’ni💙 Jeg Elsker Deg💙Syota na kita!!💙 Inaru Taka💙 Mi ta stimabo💙 Doo-set daaram💙Iay ovlay ouyay💙 Kocham Ciebie💙 Eu te amo💙 Te ubesk💙 Ya tebya liubliu💙 Tha gra\dh agam ort💙 Volim te💙 Ke a go rata💙Maa tokhe pyar kendo ahyan💙 Techihhila💙 Lu`bim ta💙 Ljubim te💙 Te quiero / Te amo💙 Ninapenda wewe💙 Jag alskar dig💙 Ich lieb Di 💙Mahal kita💙 Wa ga ei li 💙Ua Here Vau Ia Oe 💙Nan unnai kathalikaraen 💙Nenu ninnu premistunnanu💙Phom rak khun 💙 Seni Seviyorum💙 Ya tebe kahayu💙mai aap say pyaar karta hoo💙 Anh ye^u em 💙‘Rwy’n dy garu💙 Ikh hob dikh💙 Mo ni fe💙
1257
همکارم اینجا مجازیه، راستشو گفتم، دلیلی نداره دروغ بگم اینجا مجازیه و هیچ کسی، کسیو نمیشناسه که.

مشكل شما اينجاس كه حتي اينجام داري توضيح ميدي و همه رو قانع ميكني به فرض كه دوستت بوده به خالت مربوط نميشه اصلا، هر كي پرسيد بگو همكارم بوده نياز نميبينم بيشتر ازين بهتون توضيح بدم، به خانواده خودتم يه كلام بگو همكارم بود همين، تجربه نشون داده هرچي بيشتر توضيح بدي بيشتر باور نميكنن

كلمات فوق تهوع آور>> استفاده ممنوع⛔️ ١.آقايي ٢.همسري  ٣.شوشو  ٤.اسي.  ٥.دوست /ندوس ٦.خووو ٧.نميري تو /خدا نكشتت(كلمه ي معروف زن عموها شما با سن كم بكار نبريد لطفا🤢)  +من توام يا تو مني +آز (ازمايش) + سز(سزارين) و اينك پس از درخواست هاي مكرر توجه شمارو جلب ميكنم به منفور ترين كلمه>>> پري 🤦‍♀️
همکارم اینجا مجازیه، راستشو گفتم، دلیلی نداره دروغ بگم اینجا مجازیه و هیچ کسی، کسیو نمیشناسه که.

عزیزم ..استرس چرا داری اینقدر.. آروم باش اول تا تصمیم درستی بگیری و قوی باشی ..نه اینجا و این مسأله ..بلکه تو تمام مراحل زندگی ..

من که نگفتم راست میگی یا دروغ ..😘

عزیزم ..استرس چرا داری اینقدر.. آروم باش اول تا تصمیم درستی بگیری و قوی باشی ..نه اینجا و این مسأله ...

پای آبروه. آبروم تمام زندگیمه

ابروم تو فامیل سر هیچ و پوچ

پای ابرووه. تمام زندگی ابروم تو فامیل سر هیچ و پوچ

آبرو به این چیزهای خاله زنکی عهد عتیق نمیره.. دختر پاک خدا همیشه هواشو داره..اگر می خوای آبروت حفظ بشه به کسی توضیحی که بهش ربطی نداره نده..ارزش خودتو بالاتر از این حرفها بدون ..

1241