2737
2734
عنوان

ازمایش بتا قبل از موعد جواب قطعی میده?۴

| مشاهده متن کامل بحث + 7401 بازدید | 25 پست

من سه چهار روز به موعدم آز دادم بتام ۴ شد و گفت قطعا منفیه

ولی حامله بودم

دو روز دادم مثبت بود

بی بی چکم با هاله کمرنگ مثبت میشد

😊مرضیه هستم😊 خدایا همیشه شکرگزارت هستم ازت میخوام برا یه لحظه هم منو به حال خودم نذاری ببخش اگه امانتدار خوبی نبودم بهم کمک کن و توان بده که بچه هام رو طوری بزرگ کنم که فقط و فقط بنده خودت باشن و خوب بندگی کنن...خدای خوبم به حق پنج تن همه آرزومندای بچه رو به آرزوشون برسون...خدای خوبم به همه ما فرزندان سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی عنایت بفرما...الهی آمین حالا یه صلوات هم هدیه کنین به روح اموات

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من سه چهار روز به موعدم آز دادم بتام ۴ شد و گفت قطعا منفیه ولی حامله بودم دو روز دادم مثبت بود بی ...

سلام ساله نوت پیشاپیش مبارک, 

دوروز بعد موعد از دادی?

یعنی ممکنه منم باردار باشم?

2728
سلام ساله نوت پیشاپیش مبارک,  دوروز بعد موعد از دادی? یعنی ممکنه منم باردار باشم?

نه من کلا پنج بار آز دادم

بارداری قبلیم روز موعدم منفی بود دو روز بعدش مثبت شد

این بارداریم هم بی بی چکم چند روز قبل پری مثبت شد رفتم از دادم منفی بود روز موعدم مثبت بود

انشاءالله که برای شما هم خیره گلم

😊مرضیه هستم😊 خدایا همیشه شکرگزارت هستم ازت میخوام برا یه لحظه هم منو به حال خودم نذاری ببخش اگه امانتدار خوبی نبودم بهم کمک کن و توان بده که بچه هام رو طوری بزرگ کنم که فقط و فقط بنده خودت باشن و خوب بندگی کنن...خدای خوبم به حق پنج تن همه آرزومندای بچه رو به آرزوشون برسون...خدای خوبم به همه ما فرزندان سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی عنایت بفرما...الهی آمین حالا یه صلوات هم هدیه کنین به روح اموات
راستی مبارکه به سلامتیییییی برا منم دعا کن باردار باشم

ممنون گلم

انشاءالله که خبر بارداری ت رو بدی عزیزم

2738
عزیزم مبارکه.واسه منم دعا کن۳موعدمه.انشالاه باردار شم وانتظارم تموم شه

الهی که دامنت سبز بشه .هیچ کس حسرت بچه نداشته باشه به حق خدا و خداییش

دلتنگ چهره ای هستم که نمیدانم خاک باان چه کرده