2703
2553

سلام دوستان من تاره عضو شدم البته چند ماهی هست که تاپیک هارو میخونم و دنبال میکنم,

پریود های من ۳۰ روزه و خیلی منظم بود تا ۳ ماه پیش که ۶ روز عقب انداخت و این ادامه داشت تا ماهه پیش که ۱۰ روز عقب افتاد یعنی دوره ام ۴۰ روزه بود ماهه پیش,

عرضم به خدمتتون که دو روز پیش از بتا دادم چون در حال اقدامم عددش ۴/۷۳ بود که میدونم منفیه فقط نمیدونم که بابد صبر میکردم تا موعد پری بعد میرفتم برای از یا همین الان رفتم اوکیه?

من امروز فهمیدم حاملم .همین امروز موعودم بود از دادم عددش بیست بود.نمیدونم یا بیست نه

سلام amaryana jan سال نو پیشاپیش مبارک

مبارکه ایشالله به سلامتی و دل خوش نینیتو به دنیا بیاری برای منم دعا کن

یعنی من قبل موعد از دادم جوابش قطعیه?

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اره عزیزم من حالم بدبودتاپری هم ۱۶روزاینامونده بودیه روز حالم خیلی بدشد حالت تهوع معده دردشددددددیدددد رفتم دکتر گف مشکوکی ب بارداری فرستادازمایش دادم منفی شد یه هفته بعدموعدم ک نشدع بودم بی بی زدم مثبت شد

تروخداواسم دعاکنین خونه بخرم😢😭
2456
 سلام amaryana jan سال نو پیشاپیش مبارک مبارکه ایشالله به سلامتی و دل خوش نینیتو به دنیا بیاری ...

واسه من گفتن مثبته.من امروزموعودم بود همش سرگیجه داشتم.نوروزت مبارک عزیزم سال خوب و پربرکتی داشته باشی

دلتنگ چهره ای هستم که نمیدانم خاک باان چه کرده
اره عزیزم من حالم بدبودتاپری هم ۱۶روزاینامونده بودیه روز حالم خیلی بدشد حالت تهوع معده دردشددددددیدد ...

سلام شهیا جون مبارکهه عزیزم ایشالله به سلامتی 

منم خیلی شدید درد معده دارم سینه هامم وحشتناک درد میکنه همش هم حالت های پری دارم (دل درد و کمر درد)

2714

[QUOTE=85060513]واقا بارداری خیلی زجر آور و سخته کی بشه سقط کنم‌راحت شم [/QUOTE 

واقعا جدی میگی?نزن این حرفو ناشکری نکن خدا قهرش میگیره یه نگا تو تاپیک ها بنداز که چندین نفر کلی دوا و درمون کردن و نشده خدارو شکر کن برا منم دعا کن😅😅😅😅

2706