2726
عنوان

حرف دل من اینه مکن ای صبح طلوع

138 بازدید | 13 پست

نمی دونم‌چرا روزای آخر اسفند واسم خیلی عزیزه

دوست ندارم تموم شه

لحظه تحویل سال رو زیاد دوس ندارم

سلام خوبین ،من یه فروشگاه لوازم آرایشی و عطر دارم💄💄 .کیلینیک هدی لانکوم ویکتوریا هرچی بخاید 🌺🌺تازه اومدم تو سایت یه نگاه به تاپیکهام بندازین😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
شب امتحان اینو میگم من

خخخخخخ

شب امتحان نگو یادم میوفته

سلام خوبین ،من یه فروشگاه لوازم آرایشی و عطر دارم💄💄 .کیلینیک هدی لانکوم ویکتوریا هرچی بخاید 🌺🌺تازه اومدم تو سایت یه نگاه به تاپیکهام بندازین😊
ای بابا😞 من امسال عید و دوس دارم ولی کلا از سال جدید و آینده میترسم سال تحویلم بهم استرس میده و د ...

منم 

البته من خیلی استرسی ام

سعی کنید دوست داشته باشین و پر از حس خوب باشین سال نو همگی مبارک

عید شما هم مبارک

من هر سال بغضم میگیره موقع سال تحویل...قبلش خیلی خوبه ولی همین که دعا لحظه سال تحویل خونده میشه اشکم درمیاد...یه جورایی اشک شوق و ناراحتی...خوبیا و بدی هایی که تو یک سال گذروندم میاد جلو چشمم 😢😢

معنی" مخالف نظر منی ریپلای نکن "رو متوجه نمیشم😐خب اگه حرفت حقه وایسا جواب بده چرا در میری یا میتونی نظر ندی هیچکسم ریپلایت نمیکنه ... پای افکارت بمون...  صبر کن عزیز من...عه😐😐😐...والا 😑😑😑😑
من هر سال بغضم میگیره موقع سال تحویل...قبلش خیلی خوبه ولی همین که دعا لحظه سال تحویل خونده میشه اشکم ...

من دلم میگیره انگار غم عالم میاد تو دلم

من دلم میگیره انگار غم عالم میاد تو دلم

من همون لحظه اینجوری هستم و نمیتونم جلو اشکمو بگیرم😣😣😣😣

بعدش و قبلش خوبم

معنی" مخالف نظر منی ریپلای نکن "رو متوجه نمیشم😐خب اگه حرفت حقه وایسا جواب بده چرا در میری یا میتونی نظر ندی هیچکسم ریپلایت نمیکنه ... پای افکارت بمون...  صبر کن عزیز من...عه😐😐😐...والا 😑😑😑😑
قبلش خوبه چون کلا توو هیجان و شوق و ذوقی همینکه سال تحویل میشه همه چی تموم میشه عادی میشه منم تا ق ...

ازه درسته