2726
عنوان

کیا هیچی نخریدن واسه عید مثل من

246 بازدید | 21 پست

بگیم خدااااایا

عزیزانمون رو برامون حفظ کن 

خدایا خودت راه درست زندگی رو بهمون نشون بده 

خدایا به هم وطن هام بهترین رو هدیه کن  تو سال جدید

خدایا مریضی وناراحتی رو ازمون دور کن ...

الهی آمین

خدایا بیا نزدیکتر حالا میخوام بیام تو آغوشت بخوابم👼ولی لطفا زود بیدارم نکن میخوام  توآغوشت آروم بشم😍😘خدایابهم آرامش بده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چه ربطي داشت اين دعا به خريد كردن؟

ربط داشت 

چون خرید نکردیم  دعا که میتونیم بکنیم  دارایهای که داریم 

از جمله سلامتی رو برامون حفظ کنه

خدایا بیا نزدیکتر حالا میخوام بیام تو آغوشت بخوابم👼ولی لطفا زود بیدارم نکن میخوام  توآغوشت آروم بشم😍😘خدایابهم آرامش بده
الهی آمین بابت دعاهای قشنگت عزیزم  منم هیچی نخریدم

قوربونت گلم 

😍😘

منم نخریدم نه که پولشو نداشته باشما      ذوقشو نداشتم 😐

ما نسلی هستیم که وقتی پیر شدیم هیچوقت نمیگیم جوانی کجایی که یادت بخیر 🙁 ( نسل سوخته ایم الان تو این اوضاع مملکت دیگه جزغاله شدیم )
منم نخریدم نه که پولشو نداشته باشما      ذوقشو نداشتم 😐

انشالله پیدا میکنی عزیزم

الهی آمین بابت دعاهای قشنگت عزیزم  منم هیچی نخریدم

والا منم خواستم نخرم ولی سر موضوع تاپیک اخرم شوهرم فکر کرد باهاش لج کردممجبورم کرد بخرم حتما امروز مانتو گرفتم فردا هم یکم خرت و پرت میگیرم وتمام 

(( سکوت)) خودش یه دنیا حرف توشه
من اما موضوع تاپیک با چیزی که نوشتی خیلی فرق داره ها😐

شاید واضح نگفتم 😁

منظورم اینه  خداروشکر که سالم هستیم 

ومریض نیستیم  وخدا خودش کمک کنه بهمون

والا منم خواستم نخرم ولی سر موضوع تاپیک اخرم شوهرم فکر کرد باهاش لج کردممجبورم کرد بخرم حتما امروز م ...

😅😅😅ای جانم مبارکت باشه عزیزم 😍😍😍

درمورد من لج و اینا نیست بخاطر پول نداشتنه🙈🙈😅😅😅

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
والا منم خواستم نخرم ولی سر موضوع تاپیک اخرم شوهرم فکر کرد باهاش لج کردممجبورم کرد بخرم حتما امروز م ...

مبارکت باشه عزیزم 

😅😅😅ای جانم مبارکت باشه عزیزم 😍😍😍 درمورد من لج و اینا نیست بخاطر پول نداشتنه🙈🙈😅😅😅

عزیزم پول نداشتن مهم نیست مهم تن سالم و دلخوشه انشاالله سال نو براتون بهترین ها رقم بخوره 

(( سکوت)) خودش یه دنیا حرف توشه
2706