2726

خانما من از روز موعدم حالت تهوع گرفتم بالانمیارم ولی حالتشو دارم خیلی بده...ممکنه ویار باشه ایقد زود،؟؟

بعد از بارداری پوچ باکلی التماس به خدا و البته باور کردن اینکه معجزه میکنه امید به نی نی دارشدن کردم
بله ممکنه

جدی؟؟؟؟خیلی بده همش حس تهوع ‌...میگم نکنه مریض شدم 

بعد از بارداری پوچ باکلی التماس به خدا و البته باور کردن اینکه معجزه میکنه امید به نی نی دارشدن کردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
جدی؟؟؟؟خیلی بده همش حس تهوع ‌...میگم نکنه مریض شدم 

من خودم همونجوری بودم تا پایان سه ماهگی...انشاءلله که بارداری...اماخیلی زوداقدام نکردی؟

مهرسای قشنگم, دخترنازم ,شدی همه ی زندگی مامانی و بابایی 😍😍
من خودم همونجوری بودم تا پایان سه ماهگی...انشاءلله که بارداری...اماخیلی زوداقدام نکردی؟

من دوروز پیش موعدم بود‌.‌از دیروز تهوع دارم..‌نه دیگه اقدام کردم سپردم دست خدا‌....خداخودش هرچی بخواد

من دوروز پیش موعدم بود‌.‌از دیروز تهوع دارم..‌نه دیگه اقدام کردم سپردم دست خدا‌....خداخودش هرچی بخوا ...

انشاءلله که خیره

مهرسای قشنگم, دخترنازم ,شدی همه ی زندگی مامانی و بابایی 😍😍