1147
648
عنوان

خانمایی ک میکرودرم انجام دادید؟

90 بازدید | 9 پست

ابروهامو به اصطلاح هاشور مویی زدم ولی مث سایه یک دست و تیره شده خیلی ناراحتم،ب آرایشگرم زنگ زدم میگه بیا با دستگاه میکرودرم واست کمرنگش میکنه،بنظرتون نتیجه بخشه؟

من میکرودرمو تو یه مرکز زیبایی انجام دادم یه لایه نازکی از پوستو برمیداره تا ۲۴ ساعت نباید اب بزنی اما تو ارایشگاهو نمیدونم و برای ابرو

فقط 5 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پیش به سوی داف شدن💋💋💋درسال ۹۸ وزن من به ۴۸ رسیده...دانشجوی رشته موردعلاقم هستم...سوار بر ماشین مشکی متالیک خودم هستم...با باشگاه باربی میشم...و تا ابد با عشقم خوشبخت خواهم ماند...!                                      تیکر رسیدن به وزن مورد علاقمه💋❤
من میکرودرمو تو یه مرکز زیبایی انجام دادم یه لایه نازکی از پوستو برمیداره تا ۲۴ ساعت نباید اب بزنی ا ...

خوب بود واسه پوستت؟ چه تغییری کردی و جلسه ای چند؟

♥..دیگر چه جای خواهش و نذر و اجابتی؟ وقتی امید نیست به هیچ استجابتی.. حال مرا نپرس در این روزها اگر، جویای حال خسته ام از روی عادتی.

با شرکت در قرعه کشی هفتگی در الیت آنلاین 

برنده ساعتهای اوریجینال جاست کاوالی باشید.

کلیک کنید

خوب بود واسه پوستت؟ چه تغییری کردی و جلسه ای چند؟

پارسال رفتم یه بار جلسه ای ۱۰۰

اما ارزونتر هم هست

خوب بود برای ماهی یکبار خوبه باید تکرار کنی

ولی من دیدم پوستم نازک میشه نرفتم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پیش به سوی داف شدن💋💋💋درسال ۹۸ وزن من به ۴۸ رسیده...دانشجوی رشته موردعلاقم هستم...سوار بر ماشین مشکی متالیک خودم هستم...با باشگاه باربی میشم...و تا ابد با عشقم خوشبخت خواهم ماند...!                                      تیکر رسیدن به وزن مورد علاقمه💋❤
1156
چند وقته زدی؟ حدود ده بیست روز طول میکشه تا رنگای روش بریزه و خودشو نشون بده

حدودا ۱۰ روزه ک زده واسم،خییییلی پشینونم نزدیک عیدی چ بلایی سرخودم اوردم،تاح ابروم تیرست و تو چشمه خیلی بدن میاد

پس امکانش هست ک کمرنگ بشه با لایه برداری ک انجام میده

ممکنه باید امتحانش کنی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ممنون عزیزم

💋💋

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1189