1147
648

مامان باباها بزارید بچه هاتون دو زبانه بزرگ شن

ما بهتون کمک می کنیم کلیک کنید

1156

من دیشب موبر گذاشتم صورتم 

اصلا اصلاح نمیکنم سالی یکی دوبار 

ابروهامم دست نمیزنم دخترونه زیرشو مرتب میکنم

(برایش نجنگیدم این واژه را به گذشته سپردم)میخام زندگی جدیدیو شروع کنم بعداز هفت سال و برای تقدیری که خدا برام رقم زده بجنگم...همسرم دوستت دارم.
من ابرو دست ارایشگر نمیدم بخصوص الان که نچرال و زیرابرو مده تامام😐👍🏻

منم نه موهای صورتمو میگیرم نه ابروهامو😐😑

فقط 31 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
‏اگه امتیاز سیل رو از دست دادید وجون سالم بدر بردید نگران نباشید؛ مرحله بعد پرنده های ابابیل میان سنگ میریزن رو سرمون😑😐
1194
من دیشب موبر گذاشتم صورتم  اصلا اصلاح نمیکنم سالی یکی دوبار  ابروهامم دست نمیزنم دخترونه ...

میشه توضیح بدین؟ موبر همون پودره؟تاثیرش بهتر از بنده؟؟یعنی بعدش صورت مثل بند شفاف میشه؟؟؟

جان جانانم بمان به ماندنت خوشم
مخصوص صورته ?مارکش چیه?

پودره استثنا نداره برای کل بدن میشه

(برایش نجنگیدم این واژه را به گذشته سپردم)میخام زندگی جدیدیو شروع کنم بعداز هفت سال و برای تقدیری که خدا برام رقم زده بجنگم...همسرم دوستت دارم.
1179
میشه توضیح بدین؟ موبر همون پودره؟تاثیرش بهتر از بنده؟؟یعنی بعدش صورت مثل بند شفاف میشه؟؟؟

والا من کلا نمیتونم اصلاح کنم یا وکی صورتم پر میشه جوش سالی دوبار پودر مو بر میذارم دو دقیقه ای هم میشورم خیلی ام راضی ام اما نمیدونم استفاده زیادش خوبه یانه اره تازه از اصلاح نرم ترو سفید ترم میشه

ابرو و شمع تو شهر شما چنده؟ من دیروز رفتم ۳۸ ت

میشه لطفا برا شادی روح مامانم و دخترم صلوات بفرستید،ممنونم🙏🏻🌸دخترمو خدا ۹۸/۱/۱ سالم و سلامت بهم عیدی داد و ۹۸/۱/۳ ازم گرفت و برد پیش خودش(پرشک قانونی علتشو رفلاکس شیر اعلام کرد )، اسمشو سالی گذاشته بودم فک کردم مث معنی اسمش عمرش طولانی میشه اما اینجور نشد...خدایا آدما هم به هم عیدی میدن پس نمیگیرن چه برسه به تو که خدایی، حکمتتو شکر...
835