2726
عنوان

سفر به شمال یا جنوب کشورر؟؟؟

896 بازدید | 25 پست

بعد مدت ها الان یه فرصت جور شده برا مسافرت البته باید کم هزینه ام باشه خیلی دوست داشتم بریم شمال واز اون طرف هم بریم مشهد زیارت امام رضا  که الان میگن هواسرد ه دوتا بچه هم دارم شوهرم میگه چون سرده بریمم جنوب اکثر مسسافرت هامون هم بخاطر شغل شوهرم سمت جنوب رفتیم حالم گرفته شده نمیدونم چکار کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

شمال افتضاحه نيا ك اب ميبرتتون😂مازندران ك اينطوره بقيه جاهارو نميدونم

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊

عزیزدلم من خودم شمالیم.ساروی ام.اینجا واکثرشهرای اطراف سیل اومده وجاده سوادکوه اگه اشتباه نکنم کوه ریزش کرده.

به نظرم جنوب بهتره

بازم خودت قشنگ آمارهواشناسی روبگیر

و خداوند بهترینها را با "ب"شروع کرد بهترین کلمه بسم الله بهترین نمره بیست بهترین مکان بهشت بهترین فصل بهار بهترین حس بینایی و بهترین هدیه 💋
شمال افتضاحه نيا ك اب ميبرتتون😂مازندران ك اينطوره بقيه جاهارو نميدونم

واقعا قشنگ ونیزشد😂

بیچاره اونایی که خونه زندگیشون پرازآب شد دم عیدی😣😣😣

و خداوند بهترینها را با "ب"شروع کرد بهترین کلمه بسم الله بهترین نمره بیست بهترین مکان بهشت بهترین فصل بهار بهترین حس بینایی و بهترین هدیه 💋

من شمال و دوست دارم زیاد هم رفتم 

امسال هم قصد داشتیم بریم 

ولی گویا هوا سرده و بارندگی 

بخاطر همین احتمالا جنوب بریم 

چو از این کویر وحشت به سلامتی گذشتی ، به شکوفه ها ، به باران برسان سلام ما را ....
2706